{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی دو روز آینده (۱۷ و ۱۸ مرداد ماه) در سواحل شمالی کشور و ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های سمنان و شمال تهران بارش باران گاهی همراه رعد و برق ووزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران

احد وظیفه مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: این شرایط با شدت کمتر روز پنجشنبه (۱۸ مرداد ماه) برای سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی قابل پیش‌بینی است.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی دو روز آینده (۱۷ و ۱۸ مردادماه) در ساعات بعد از ظهر در برخی از نقاط شمال غرب افزایش ابر،وقوع رعد و برق،وزش باد و احتمال بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود،اظهارکرد: طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۱۷ و ۱۸ مردادماه) در ساعات بعدازظهر در شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان شاهد افزایش ابر،وقوع رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.

وی افزود: طی سه روز آینده سرعت وزش باد روی شرق و جنوب شرق کشور افزایش می‌یابد که این شرایط در منطقه زابل و شرق استان کرمان با شدت بیشتری پیش‌بینی می‌شود و سبب خیزش گرد و خاک،کاهش کیفیت هوا و دید افقی خواهد شد. طی همین مدت در جنوب غرب در بعضی ساعات وزش باد و خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

 

وضعیت هوای تهران در فردا:

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا (۱۷ مردادماه) صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۹ و ۲۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان پایتخت پنجشنبه (۱۸ مردادماه) صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی‌بینی  می‌شود و بیشترین و کمترین دمای آن به ۴۰ و ۲۶ درجه سانتیگراد می‌رسد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها