{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اگر فکر میکنید 1 هزار دلار برای آیفون XS خیلی ارزان است، نگران نباشید، این شرکت یک آیفون 24،500 دلاری (حدود 320 میلیون تومان) با ساعت مکانیکی در پشت خود نیز برای افراد ثروتمند دارد.

اشرافی ترین نسخه آیفون با قیمتی نجومی+عکس

هر چند وقت یکبار برخی از شرکت ها با کسب مجوز از آیفون اقدام به طراحی نسخه های جذاب و پر هزینه از آیفون می کنند. البته این نسخه ها صرفا در قاب گوشی ها خلاصه می شود و ربطی به کیفیت کاربری آیفون ندارد.

اکنون نیز یک شرکت روسی به نام Caviar اقدام به طراحی آیفون XS Grand Complication کرده که الماس نشان است و روی آیفون xs و xs max قابل دریافت است. این محصول با تیتانیوم سیاه و سفید، طلا و 252 الماس پوشانده شده است و دارای یک ساعت مکانیکی در بخش پشتی خود است.

ارزان ترین نسخه های الماس این گوشی برای آیفون XS با قیمت 23320 دلار آمریکا به فروش می رسد و نسخه گرانقیمت تر آن برای XS Max 512 با قیمت 24،460 دلار آمریکا عرضه می شود. آیفون های سفارشی، چند هزار دلاری که با طلا، الماس و پوست های نادر حیوانی تزئین شده اند، جدید نیستند، اما نسخه آیفون XS Grand Complication کمی متفاوت است. چرا که یک ساعت مکانیکی در بخش پشت آن وجود دارد.این نسخه برای هر دو آیفون XS و XS Max و با قابلیت های ذخیره سازی 256GB و 512GB موجود است.

نکته عجیب در مورد این محصول این است که تنها 30 روز گارانتی می شود. بخش شماره گیری این موبایل جذاب و لاکچری دارای قطعات ساخته شده از پلاتین است، و خود شماره گیر توسط شیشه ای از جنس یاقوت کبود محافظت می شود. البته چون ساعت تعبیه شده در این گوشی به باتری اصلی آیفون دسترسی ندارد باید هر 30 ساعت کوک شود.

از این نسخه از آیفون اشرافی فقط 99 عدد در دسترس است واگر قصد خرید این محصول را دارید بهتر است هر چه سریعتر سفارش خود را ثبت کنید.

AndroidOnlineNewsImage (1)

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها