{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اگر قرار بود با عادل برخورد شود قطعاً زمانش شب عید و در آستانه دربی نبود. آن هم درست زمانی که مردم درست یا غلط ۹۰ را به عنوان بهترین برنامه انتخاب کرده بودند.

دورهمی، خندوانه و عصر جدید هم حذف می‌شوند؟
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

حتی اگر بپذیریم عادل فردوسی‌پور پررو شده بود و باید گوشش کشیده می‌شد، نمی‌توانیم از کج‌سلیقگی گوش‌کشنده‌ها (!) بی‌تفاوت بگذریم. صدا و سیما خودش نظرسنجی برگزار می‌کند و خودش اعلام می‌کند که مردم ۹۰ را به عنوان بهترین برنامه انتخاب کرده‌اند و خودش هم آن برنامه را حذف می‌کند! خب این حرکت یعنی چه؟ آیا غیر از این است که نظر مردم و مخاطبان برای مسئولان صدا و سیما (یا حداقل شبکه ۳) مهم نیست؟ شما برداشت دیگری از این اتفاقات می‌کنید؟
 فرداشب هم ۹۰ پخش نمی‌شود و احتمالاً دوباره فوتبال برتر را با اجرای میثاقی و مثلاً شبیه ۹۰ روی آنتن می‌برند تا مثلاً کمبود عادل حس نشود! البته اینکه تلویزیون نتوانسته در کنار ۹۰ برنامه‌های ورزشی قوی بسازد خودش یک ایراد است، اما اینکه دوستان یک برنامه مشابه ۹۰ درست می‌کنند و اسمش چیز دیگری است، از آن دست شاهکار‌هایی است که فقط از عهده ما برمی‌آید و هیچ کجای دنیا دیده نمی‌شود.
 اگر قرار بود با عادل برخورد شود قطعاً زمانش شب عید و در آستانه شهرآورد نبود. آن هم درست زمانی که مردم درست یا غلط ۹۰ را به عنوان بهترین برنامه انتخاب کرده بودند. با این متری که بعضی از مسئولان صدا و سیما دارند احتمالاً برنامه‌های عصر جدید و خندوانه و دورهمی هم باید حذف شوند و یا مجریان‌شان عوض شوند، چون آن‌ها هم آرای مردمی بالایی دارند!

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون