{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

زنی بعد از اینکه شوهرش فراموش کرد پای مرغ بخرد، با چاقو او را کشت.

کشتن شوهر بخاطر نخریدن مرغ!+عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:
"وو شوچان" توسط همسرش در خانه اش در شرق چین، به ضرب چاقو کشته شد. زنی متهم است که شوهرش را به وسیله چاقوی میوه خوری، بعد از اینکه فراموش کرده بود پای مرغ برای شام بخرد، کشته است. بنابر اخبار محلی، زمانی که مرد بدون پای مرغ به خانه برگشت، با همسرش مجادله داشت ؛ همسر او متهم است که چاقو را برداشته و پدر دو فرزندش را کشته است.
خانواده آقای شوچان بیان کرده اند که عروسشان بعد از ازدواج بدخلق و لوس شده بود ؛ او مدام شوهر خود را مورد ضرب و شتم قرار می داد ولی شوهرش هرگز تلافی نمی کرد.این زوج که یک دختر و یک پسر دارند، بنابر گفته همسایه ها هر روز جر و بحث داشته اند.
مادر مرد می گوید:زمانی که همسر پسرم به او گفته بود برای شام پای مرغ بخرد، او در یک جلسه کاری بوده است و فراموش کرده که در راه خانه، ان را تهیه کند ؛ در زمان حمله مادر مرد ( مادر شوهر) داخل حمام بوده و وقتی که صدای جیغ نوه اش را می شنود با عجله از حمام خارج می شود و می بیند که پسرش در خون غرق است.
آقای شوچان به بیمارستان برده شد، ولی در آنجا فوت کرد. متوفی و همسرش بعد از اینکه اصرار داشت که مادرشوهرش در زیرزمینی بدون پنجره زندگی کند، اختلاف پیدا کرده بودند. پلیس به دلیل این که تحقیقات در حال انجام است، هیچ جزئیاتی از ماجرا، منتشر نمی کند.

AndroidOnlineNewsImage (1)

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون