{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عاملان یک جنایت هولناک گانگستری که به شیوه قتل‌های تگزاسی در ابتدای جاده مشهد - کلات خودروی مرد ۳۳ ساله‌ای را به رگبار بستند، با صدور دستورات ویژه قضایی تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

عاملان یک جنایت هولناک گانگستری که به شیوه قتل‌های تگزاسی در ابتدای جاده مشهد - کلات خودروی مرد ۳۳ ساله‌ای را به رگبار بستند، با صدور دستورات ویژه قضایی تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

دقایق اولیه بامداد روز گذشته جوان ۳۳ ساله‌ای سوار بر یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ نقره‌ای در جاده کلات حرکت می‌کرد که ناگهان صدای وحشتناک شلیک رگباری گلوله، فضای سنگین و خلوت جاده را شکافت. گلوله‌های سربی که از اسلحه کلاشینکف به سوی خودروی ۴۰۵ شلیک می‌شدند، شیشه‌های خودرو را فرو می‌ریختند و بدنه آهنین آن را سوراخ سوراخ می‌کردند. شلیک‌های رگباری گویی پایانی نداشتند و پژوی نقره‌ای با حرکاتی که گویی در کنترل راننده نبود، به سمت شانه خاکی جاده منحرف و متوقف شد.

با فرار عامل یا عاملان این شلیک‌های وحشتناک شبانه از محل، رانندگان عبوری با دیدن این صحنه هولناک و جوانی که غرق در خون پشت فرمان خودرو افتاده بود بلافاصله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و جنایتی وحشتناک را گزارش کردند. هنوز دقایقی از این ماجرا نگذشته بود که گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ علی بهرامزاده (رئیس دایره قتل عمد) در کنار قاضی ویژه قتل عمد، عازم محل جنایت تگزاسی شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. راننده جوان با اصابت گلوله به ناحیه سر و پشت فرمان خودرو جان باخته و بدنه پژو ۴۰۵ نقره‌ای وی نیز با شلیک‌های رگباری آبکش شده بود. به دستور قاضی علی اکبر احمدی نژاد، جسد این جوان ۳۳ ساله برای انجام معاینات و تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات پلیس با شناسایی هویت مقتول، برای دستگیری عامل یا عاملان این جنایت وحشتناک گانگستری وارد مرحله جدیدی شد. بررسی‌های کارآگاهان نشان می‌داد که «حسن – خ» (مقتول) با شلیک گلوله از اسلحه کلاشینکف به قتل رسیده است چرا که در بازرسی‌های اطراف محل جنایت بیش از ۳۰ پوکه شلیک شده از سلاح کلاشینکف به دست آمد که بیانگر عمق کینه عامل یا عاملان جنایت بود!

اگرچه مدتی قبل نیز جنایت تگزاسی شبیه این ماجرا در ابتدای جاده مشهد – سرخس رخ داده بود و در آن حادثه نیز عاملان جنایت با شلیک به سوی یک دستگاه پژوی ۴۰۵ نقره‌ای، راننده آن را به طرز فجیعی به قتل رسانده بودند، اما بررسی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی و همچنین تحقیقات گسترده میدانی قضات ویژه قتل عمد مشهد بیانگر آن است که دو جنایت مذکور هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند و در دو حادثه با انگیزه‌های متفاوت رخ داده اند.

اما در عین حال برخی سرنخ‌ها از احتمال ارتباط پرونده جنایت تگزاسی جاده کلات با تیراندازی حدود یک هفته قبل در حاشیه شهر مشهد حکایت دارد؛ بنابراین گزارش، حدود یک هفته قبل نیز جوانی با شلیک گلوله از سلاح وینچستر هدف قرار گرفت و از ناحیه دست مجروح شد که تحقیقات گسترده کارآگاهان در این باره همچنان ادامه دارد.

شایان ذکر است، بررسی‌های میدانی قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان اداره جنایی که تا سپیده دم روز گذشته به طول انجامید نشان می‌داد که برخی اختلافات قبلی انگیزه عامل یا عاملان جنایت تگزاسی در جاده است که همین سرنخ ها، مسیر تحقیقات را به سوی افرادی کشاند که به عنوان مظنون تحت تعقیب قرار گرفتند.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها