{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

افراد پیش از سفر خود به نقاط مختلف جهان لازم است که اطلاعات کافی در رابطه با مقصد گردشگری مورد نظرشان داشته باشند.

نا امن ترین محله های ترکیه

افراد پیش از سفر خود به نقاط مختلف جهان لازم است که اطلاعات کافی در رابطه با مقصد گردشگری مورد نظرشان داشته باشند، به عنوان مثال آشنایی با مناطق نا امن یکی از نکاتی به حساب می آید که لازم است توجه ویژه ای به آن داشته باشید، امروزه ترکیه به دلیل نزدیکی به کشورمان و جاذبه هایی که دارد به یکی از مقاصد گردشگری اصلی ایرانی ها تبدیل شده است، اما برخی از نقاط این کشور خطرناک می باشند.

image001

 

یکی از نا امن ترین محله های ترکیه آکسارای نام دارد، این منطقه در شهر استانبول قرار گرفته و امروزه به محله ای برای t خلافکاران این شهر تبدیل شده است، این افراد که معمولا قاچاق انسان انجام می دهند در اکثر اوقات روز در محله آکسارای حضور دارند، گردشگران بهتر است که شب ها به هیچ وجه به این منطقه نروند. تور استانبول

محله های نا امن ترکیه بسیار زیاد می باشند، اما از خطرناک ترین آن ها می توان به محله کمال پاشا اشاره نمود، کمال پاشا یکی از مناطق معروف و توریستی ترکیه به حساب می آید اما خلافکاران بسیاری در آن وجود دارد که در هنگام شب از گردشگران زورگیری می کنند، لازم به ذکر است که چندی پیش خلافکاران این محل قصد اخاذی از دو گردشگر ایرانی را داشته اند، این دو نفر با خلافکاران درگیر شده و یکی از آن ها به ضرب چاقو کشته شده است. به همین علت می توان گفت که محله کمال پاشا برای شب گردی مناسب نمی باشد. برای کسب اطلاع از قیمت و هزینه های سفر با تور های گردشگری یا تور دقیقه 90 ارزان آنتالیا میتوانید به وبسایت لحظه آخری مراجعه فرمایید.

 

تعداد محله های نا امن استانبول بیشتر از موارد فوق است، از دیگر محله های خطرناک این شهر می توان به دولاب دره اشاره نمود، افراد کم درآمد ترکیه در این محله زندگی می کنند و تعداد خلافکاران آن بسیار زیاد است. برای رزرو تور لحظه آخری ترکیه کلیک کنید

خیابان غزی نام یکی دیگر از محله های خطرناک ترکیه بوده که درگیری های بسیاری در آن رخ می دهد، تعداد این درگیری ها به قدری بالا بوده که می توان گفت بهتر است هیچگاه به این خیابان مراجعه نکنید، لازم به ذکر است که در برخی اوقات روز پلیس در این محله مستقر بوده و امنیت افراد را تامین می کند.

image003

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها