{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سالار عقیلی و فرزانه کابلی به اتهام کیهان مبنی بر اجرای حرکات موزون از سوی این بازیگر در کنسرتی با اجرای عقیلی واکنش نشان دادند.


واکنش سالار عقیلی و فرزانه کابلی به رقص در کنسرت + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

سالار عقیلی و فرزانه کابلی به اتهام کیهان مبنی بر اجرای حرکات موزون از سوی این بازیگر در کنسرتی با اجرای عقیلی واکنش نشان دادند.

روزنامه کیهان در شماره روز گذشته خود با انتقاد شدید از حضور فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی نوشته بود: یک زن بازیگر سینما و تئاتر، در کنسرت یکی از خوانندگان دست به رفتاری سخیف زد. این بازیگر [فرزانه کابلی]که سالهاست به انزوا رانده شده، در حین برگزاری کنسرت سالار عقیلی به روی صحنه رفت و دست به انجام حرکاتی مغایر با فرهنگ ایرانی و اسلامی زد!

سالار عقیلی شایعه حرکات موزونِ خانم فرزانه کابلی در کنسرت خود را تکذیب کرد.

او در پست اینستاگرامی خود نوشت:

من سالار عقیلی هستم. من عاشق وطنم هستم. من عاشق مردمان میهنم هستم. همواره با عشق به وطنم خوانده‌ام. همیشه به قوانین کشورم احترام گذاشته‌ام.

طبق رسم معمول، همانند تمامی همکارانم، اگر هریک از هنرمندان به کنسرت من تشریف بیاورند؛ با ذکر نام به ایشان ادای احترام می‌کنم.

اگرچه خانم کابلی در جمع میهمانان سالن حضور داشتند، اما همه‌ی چندهزار نفری که در سالن بودند، شهادت خواهند داد که کنسرت از چهارچوب قانون خارج نشده و شایعه حرکات موزونِ خانم فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی کذب محض است.

از هم‌وطنانِ عزیز و رسانه‌های محترمی که طی ۲۵سال فعالیت هنری‌ام، همواره درکنار من بوده‌اند استدعا دارم اگر دوباره شایعه‌ای پیرامون سالار‌ عقیلی تولید شد، قبل از انتشار آن از صحت خبر اطمینان حاصل نمایید.

واکنش فرزانه کابلی به اتهام کیهان

فرزانه کابلی؛ بازیگر پیشکسوت هم با انتشار پستی در اینستاگرام به اتهام کیهان مبنی بر اجرای حرکات موزون در کنسرت پاسخ داد.

او نوشت: 

2135673_611

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 
 • هموطن ارسالی در

  اجرای اقای سالار عقیلی با مجوز رفته روی صحنه شما با چه مجوزی اونجا رفتی بالا و حرکتات موزون در اوردی اینکه جز اجرا نبوده از قبل

 • م-ا-ی ارسالی در

  شاید در این سن و سال خانم کابلی خواسته برای بارهای اخر خودی نشان دهد والا حرکات موزون او دردی دوا نمی کند مگر اینکه به کوری چشم خشکلا شادی کرده باشد

 • محمدرضاصبوری ارسالی در

  بابا حالا بعدسالی یک قری هم داده چی میشه مگه لبد قرتوکمرش فراوون بوده نمی دونسته کجا بریزه توی کنسرت سالار عقیلی ریخته اما از شوخی گذشته همه هنرهایی که براساس آرنامانهای شهدای عزیزمون کلید میخوره اگرواقعا این کارو کرده باید ازملت وخانواده های عزیز شهدا عذرخواهی کند
  یاعلی

 • ناشناس ارسالی در

  ایکاش این خانم نگاهی به شناسنامشون میانداختند. خسته شدیم اینقدر که هر روز چند تایی از این به اصطلاح هنرمندان دسته گلی به آب میدهند. کمی غرور برایتان بد نیست. از قدیم گفتن که پول خرد صدا داره. خانم محترم گوشه ای محترمانه مینشستی مشکلی پیش نمیآمد.

 • داریوش ارسالی در

  آقا جدی نگیرین! سرپیری و معرکه گیری راه انداخته! کدوم آدم عاقلی اهمیت میده؟؟؟آثار پیریه!!!

گوناگون