{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رضا بهرام یکی ز خوانندگان پاپی است که بتازگی بسیار معروف شده است و آهنگ تیتراژ سریال ممنوعه به شهرت او افزوده است. در این بخش بیوگرافی کامل رضا بهرام را می خوانید و اطلاعاتی درمورد زندگی شخصی و هنری و عکس های این خواننده را آماده کرده ایم.

رضا بهرام ازدواج کرده است؟ + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

رضا بهرام خواننده پاپ متولد 20 دی سال 1370 در شهر یزد است و یکی از خوانندگان پاپ است که بتازگی به شهرت رسیده است. سبک موسقی او تلفیقی ایرانی است و از سال 1388 وارد عرصه خوانندگی شده است. او در حال حاضر در شهر تهران ساکن است.

رضا بهرام

تحصیلات و خانواده

نام اصلی رضا بهرام خواننده، رضا هلاورجانی است و در حقیقت رضا بهرام نام هنری او محسوب می شود.  او سال 1389 وارد دانشگاه علم و فرهنگ یزد شد و در رشته مدیرت مالی به تحصیل پرداخت

رضا بهرام فرزند دوم خانواده است. او خانواده ای پنج نفره دارد، یک خواهر بزرگتر از خودش داد و خواهر دیگرش از او کوچک تر است.

خواهران او ورزشکار هستند و در این عرصه فعال هستند. خواهر بزرگتر او سوارکار است و خواهر کوچکش هم در ورزش کاناپولو به صورت حرفه ای فعالیت دارد.

رضا بهرام

ازدواج و همسر رضا بهرام

در مورد مجرد یا متاهل بودن او اطلاعات خاصی منتشر نشده است ولی گویا او هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است. هیچ عکس دو نفره ای از او منتشر نشده است.

 

رضا بهرام

مشوق خوانندگی

پدر رصا بهرام موشق او در امر خوانندگی بود که متاسفانه در سال 1384 فوت شد و این یکی از مهمترین دلایلی بود که رضا بهرام برای مدتی از دنیای خوانندگی دور شد.

پس از فوت پدرش مادرش از او حمایت کرد. مادر او نه فقط در عرصه موسیقی و بلکه  در تمام مراحل زندگی از فرزندش حمایت کرد و خود رضا گفته است پس از خدا، زندگی و موفقیت هایی که به دست آورده را مدیون مادرش است.

رضا بهرام

فوتبالیست حرفه ای

در زمان دوری از خوانندگی او به ورزش فوتبال روی آورد و به تیم فولاد یزد پیوست و مدتی هم به صورت موقت در تیم فولاد خوزستان بازی کرد و در این تیم دچار صدمه شد و بعد از 3 سال جراحی کرد و همین باعث شد که از فوتبال فاصله بگیرد و سپس به دنیای موسیقی برگشت.

رضا بهرام

شروع خوانندگی

او یک سال پس از ورود به دانشگاه فعالیت موسیقی را استارت زد و در سال 1388 موسیقی را دنبال کرد. او در سال 1393 به شکل حرفه ای موسیقی را استارت زد. او در حال حاضر تمام فعالیت های هنری اش با نظارت شرکت فرهنگی هنری ققنوس انجام می شود.

رضا بهرام خیلی زود موفق شد و با انتشار نخستین آهنگش به صورت رسمی توانست موفق شود. نخستین آهنگ رضا بهرام در تاریخ 29 تیر سال 1397 منتشر شد. اولین آهنگ او عشق بگو نام دارد که شعر و ملودی از حامد دهقان است و تنظیم کننده این اثر مسعود جهانی است.  او به دلیل حضور به عنوان خواننده مهمان در بعضی از آهنگ ها مانند گلی از آرش و مسیح قبلا مطرح شده بود.

رضا بهرام

حضور در برنامه های تلویزیونی

او در برنامه های تلوزیونی زنده هم خوانندگی کرده است. او در برنامه ویژ] تحویل سال 1398 مهمان برنامه عص جدید احسان علیخانی در شبکه سوم بود و در این برنامه به صورت زنده خواند. او در برنامه نوروز 1397 هم در کنار علی ضیا در شبکه 1 حاضر شد.

اجرای آهنگ سریال ممنوعه

آهنگ مو به مو با صدای بهرام آهنگ تیتراژ سریال ممنوعه با بازی میلاد کی مرام است که بسیار شنیده شد. گفتنی است که زمان پخش رسمی این آهنگ میلاد کی مرام بازیگر در پیج شخصی خود در اینستاگرام ویدیویی با همراهی رضا بهرام منتشر کرد که در این ویدئو در مورد این آهنگ و نحوه پخش آن توضیح دادند.

رضا بهرام

سبک تلفیقی و موفقیت او

رضا بهرام صدایی زیبا دارد و در اجرا بسیار توانمند است. او دلیل موفقیت خود را موسیقی جزر و فلامینگو و موسیقی پاپ به صورت تلفیقی می داند و همین آثار تلفیقی او باعث شده است که آهنگ های او موفق باشند و مخاطب زیادی داشته باشند.

نخستین کنسرت

رضا بهرام کنسرت هایی را هم اجرا کرده است. او پس از گرفتن مجوز کنسرت برای اولین بار در تیر سال 1398 در تالار پرشین جزیره کیش اجرا داشت. در مرداد ماه هم در تهران کنسرت داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون