{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

"کیم کارداشیان وست" اعتراف کرده است که زمانی "به طرز خجالت‌آوری فکر و ذکرش" شهرت بود.

سلبریتی معروف: به طرز خجالت‌آوری می‌خواستم مشهور شوم! + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

ستاره‌ی برنامه‌ی تلویزیونی "همراه با کارداشیان‌ها" این فاش‌گویی‌ها را در گفت‌وگو با همسرش "کانیه وست" در مجله‌ی "ووگ عربی" انجام داد و در این مصاحبه راجع به مسیر شغلی‌اش حرف زد.

"کارداشیان وست" گفت: رسیدن به پول همیشه هدف است اما فکر و ذکر من شهرت بود یعنی به طرز خجالت‌آوری فکر و ذکرم شده بود شهرت. قبول دارم که شهرت می‌تواند اعتیادآور باشد.

به گزارش ایندیپندنت، "وست" از همسرش که مفتخر به داشتن بیش از ۱۴۶ میلیون هوادار در اینستاگرام است در این مصاحبه پرسید در مورد میزان شهرت‌اش چه نظری دارد.

کارداشیان وست جواب داد: "حتی در تاریک‌ترین دوره‌هایم نیز پشیمان نشدم که خودم را در معرض تماشای جهانیان گذاشتم.

در گذر سالیان از مردم زیادی شنیده‌ام در مواجهه با سختی‌ها،  وقتی‌که احساس تنهایی می‌کردند خیلی کمک‌یار آن‌ها بوده‌ام. از این که صدایی از من برمی‌خیزد خیلی خوش‌حال هستم و قدردان شرایطی هستم که برایم فراهم آمده است. هر چند که بارها پیش آمده که آرزو می‌کردم خلوت بیش‌تری می‌داشتم."

این کارآفرین و ستاره‌ی جُنگ‌های تلویزیونی در مورد این‌که چه حسی دارد که سرمشق مردم باشد هم گفت فقط در بچگی احساس می‌کرد چنین مسئولیتی دارد.

"کارداشیان وست" در مصاحبه با "ووگ عربی" به این موضوع هم اشاره کرد که چطور با مخالفت‌ها کنار می‌آید و گفت: سعی می‌کنم آدم خوبی باشم، اشتباهات‌ام را ببینم و با رفع کردن آن‌ها بهتر شوم، از آن‌ها درس بگیرم و در جهت رشد کردن حرکت کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون