{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پل مک‌کارتنی گفت اخیرا در لندن از نوه‌‌اش با تهدید چاقو، سرقت شده است. ستاره گروه بیتلز گفت این حادثه او را به یاد حادثه ‌مشابهی در دوران کودکی خود هنگام زندگی در لیورپول می‌اندازد که ساعت‌‌مچی‌اش از او دزیده شد.

 اتفاقی ناگوار برای فرزند ستاره موسیقی + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

مک‌کارتنی به تایمز گفت: "در لندن یکی از نوه‌های بزرگ من، مورد سرقت واقع شد و گوشی همراهش را از دست داد. این حادثه مرا به کودکی خود باز گرداند که در یک بار در لیورپول مورد سرقت واقع شدم و به همین‌خاطر توانستم با تجربه او ارتباط برقرار کرده و با او حرف بزنم".

به گزارش ایندیپندنت، مک‌کارتنی هم‌چنین افزود که به نوه‌اش سفارش کرده هرگز حتی اگر دوباره در چنین موقعیتی قرار گرفت، تصمیم به مقابله با خشونت نگیرد. وی اضافه کرد: "نوه‌ام به من گفت، بدترین احساس این است که می‌بایست طرف را با مشت می‌زده و از عدم انجام آن احساس شرمندگی می‌کند. من گفتم: "نه، نه، نه، نه! طرف چاقو داشته و تو نمی‌دانی، ممکن است از آن استفاده کند". خلاصه که روزهای ترسناکی است این روزها".

مک‌کارتنی همچنین از دغدغه‌های پیرامون مسائل زیست‌محیطی در این مصاحبه صحبت کرد و گفت: "تغییر اقلیم؟ واقعا امیدوارم کسی به زودی کاری جدی در این‌باره انجام دهد. خیلی دلگرم‌کننده است که می‌بینم افرادی که درگیر این کارها هستند، کودکان هستند. سایرین همه به دنبال کسب پول در کوتاه مدت هستند".

کتاب مک‌کارتنی برای کودکان با نام "سلام، رفیق‌بزرگ"! (Hey, Grandude!) در پنج سپتامبر منتشر شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون