{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هنگامی که جشنواره‌های بین المللی بزرگ مانند اسکار، کن و ... آغاز می‌شود، علاقه‌مندان به ستارگان هالیوود و اروپا چشم به این جشنواره‌ها می‌دوزند تا آخرین مدل لباس ستاره‌ها را ببیند و از آن الهام بگیرند، این جشنواره‌ها در دنیای مد و لباس از اهمیت بسیاری برخوردار است.

شلوار‌های گشاد، مد جدید سلبریتی‌ها+تصاویر
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

هنگامی که جشنواره‌های بین المللی بزرگ مانند اسکار، کن و ... آغاز می‌شود، علاقه‌مندان به ستارگان هالیوود و اروپا چشم به این جشنواره‌ها می‌دوزند تا آخرین مدل لباس ستاره‌ها را ببیند و از آن الهام بگیرند، این جشنواره‌ها در دنیای مد و لباس از اهمیت بسیاری برخوردار است. تازه‌ترین آن ۷۶ مین جشنواره بین المللی فیلم ونیز است، که چهارشنبه گذشته با حضور تعدادی از افراد مشهور از جمله اسکارلت جوهانسون و الساندرا ماسروناردی ایتالیایی برگزار شد.

شلوار‌های گشاد، مد جدید سلبریتی‌ها در جشنواره ونیز

اسکارلت جوهانسون و آلساندرا ماستروناردی ایتالیایی در جشنواره بین المللی ونیز لباس‌هایی شبیه به هم پوشیده بودند.

به نقل از سایت «وان پیج» ایتالیایی، اسکارلت جوهانسون بازیگر زن بلوند آمریکایی در جریان فعالیت‌های روز سوم جشنواره ونیز توجهات را به خود جلب کرد، او در جلسه رسمی فیلم marriage story، شلوار گشاد پشمی جیبدار پوشیده بود.

شلوار‌های گشاد، مد جدید سلبریتی‌ها در جشنواره ونیز

به نظر می‌رسد اسکارلت می‌خواست حالت مردانه شلوار را کمتر کند، بنابراین وی یک تاپ کوتاه نیم تنه را با شلوار گشاد خود پوشیده بود. لباس خط خطی آبی و مشکی با یقه سفید و یک جفت صندل پاشنه بلند و رفتاری زنانه، زیبایی ظاهری و جذابیت او را افزایش داده بود.

شلوار‌های گشاد، مد جدید سلبریتی‌ها در جشنواره ونیز

از میان ستاره‌هایی که لباس‌هایی با حالت مردانه می‌پوشیدند می‌توان به آلساندرا ماستروناردی اشاره کرد که شلوار گشاد سفید رنگ از جنس گاباردین و با طراحی «جورجو آرمانی» پوشیده بود.

پیراهن شُل آبی رنگ با دکمه‌های زیادی در ناحیه قفسه سینه و دارای آستین‌های پف دار بلند انتخاب این بازیگر ایتالیایی برای این محفل سینمایی بود.

شلوار‌های گشاد، مد جدید سلبریتی‌ها در جشنواره ونیز

رنگ خاکستری لباس‌های آلساندرا و ساختار رنگی لباس‌های وی بیشتر حالتی مردانه داشت، آخرین بار این مد در سال ۲۰۱۷ رواج یافته بود و حالا دوباره به دنیای مد و لباس پا گذاشته است.

برای ظاهری متفاوت، آلساندرا یک جفت کفش پاشنه بلند چرمی براق و قهوه‌ای روشن پوشیده و یک کیف سفید کوچک در دست داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون