{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

افسانه پاکرو یازده فیلم سینمایی و چندین سریال و تله فیلم دارد اما سال های 1395و1396 نگاه‌ها را جوری دیگری به خود جلب کرد.

 افسانه پاکرو و شایعات اطرافش + عکس
بیشتر بخوانید

ماجرا برای شما هم غریبه نیست، همکاری ناگهانی او با زنده یاد عباس کیارستمی که برای همه عجیب و بهت آور بود. خود خانم پاکرو هم کلید اول این ارتباط را زد: او اواخر اردیبهشت 1395 در صفحهٔ اینستاگرامش عکسی از خودش در چین منتشر کرد. چند روز بعد اعلام شد کیارستمی یک فیلم در چین می‌سازد که تنها بازیگر ایرانی آن، افسانه پاکرو است. خبر ساخت فیلم «راهبه‌ها» در چین، از یک سال قبل مطرح بود..."

با مرگ عجیب و دردناک کیارستمی این همکاری تداوم چندانی نداشت اما شایعات و پرسش ها درباره آن همکاری ناکام تا امروز مانده اند به خصوص که او گفته است:" همکاری من با آقای کیارستمی، بهترین کارگردان دنیا فقط در زمینهٔ فیلم و سینما نبود و شامل بقیه رشته‌های هنری مثل عکاسی، نجاری و شعر هم بود. بعد از رفتن آقای کیارستمی نیز مدتی حال روحی من خوب نبود و تازه مشغول به کارشده‌ام."

این البته بخشی از مصاحبه افسانه پاکرو است که یک سال پیش در ایران آرت برای شما منتشر کردیم: افسانه پاکرو و کیارستمی؛از خاطرات چین تا نجاری

خانم پاکرو پیش ترها با انتشار بخشی از فیلم کوتاه  فروشی" در صفحه شخصی اش نوشته بود:" این فیلم برای من اهمیت ویژه ای داره چرا که این صحنه و بیشتر سکانسهای داخل ماشین رو با با دوربین شخصی آقای کیارستمی گرفتیم. هیچ وقت اون روزی که فیلم رو تدوین شده براشون بردم، یادم نمیره.صدای تشویقشون هنوز تو گوشمه"

عکس های تازه خانم افسانه خانم که متولد 1362 هستند را ببینید که بعد از بازی در یک فیلم ترکی حالا دیگر فضای تازه ای برای خود گشوده است:

افسانه+پاکرو

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون