{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اقرا، خواننده معروف پاکستانی می‌گوید شاید دیگران با حجاب‌ او مشکل داشته باشند اما خودش راحت ‌است.

زن معروف: خواننده می‌مانم و حجابم را برنمی‌دارم + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

گفته می‌‌شود که اقرا ۲۴ ساله از چهار سال پیش بدین‌سو آوازخوانی را به مثابه‌ قبله‌ آمال خود برگزیده ‌است.

او که دانشجوی رشته نقاشی در دانشکده ملی هنرها بوده است، آوازخوانی را از همان‌ دوران آغاز کرد. همسر آینده‌‌ او، فراز صدیقی، نیز دانشجوی همان دانشکده در رشته موسیقی بوده است. آن دو یک گروه موسیقی پایه‌ گذاردند و آن ‌را "گروه سوال" نامیدند.

اقرا می‌‌گوید: "در آغاز به دلیل رعایت حجاب مشکلات فراوانی داشتم، تا حدی که با تهدید برخی از افراد با نفوذ روبه‌رو شدم و از آن گذشته، در سطح رسانه‌های اجتماعی نیز شدیدا مورد انتقاد قرار گرفتم، اما با استواری ایستادم و مقابله کردم. نتیجه‌اش این ‌شد که مردم اکنون مرا با همین پوشش می‌پذیرند".   

بر اساس گزارش ایندیپندنت، به گفته اقرا، شاید دیگران با حجاب‌ او مشکل داشته باشند، اما خودش راحت ‌است. به گفته‌ مردم شخصیت دوگانه دارد، از یک سو حجاب و از سوی دیگر خوانندگی، و باید‌ یکی از این دو را اختیار کند. 

او در گفت‌وگویی با ایندیپندنت می‌افزاید: "اکثرا از مردم می‌شنوم که تا زمانی حجابت را برنداری، نه شغلی به‌ دست می‌‌آوری و نه مشهور خواهی شد، ولی باید بگویم که آوازخوانی اشتیاق و جنون‌ من است و وقتی با حجاب در برابر جمعی از افراد حاضر در صحنه می‌‌خوانم، احساس امنیت می‌‌کنم".

او در ادامه می‌گوید: "در خانواده‌ای که به آن تعلق دارم، روش لباس پوشیدن زنان، این است. سپاس‌گزار خدای خود هستم که خانواده‌ام در تحقق آرزو و شوقم همیشه از من حمایت کرده‌اند. حجاب من هویت من است و هرگز هویت خود را به خاطر طرز دید دیگران تغییر نخواهم داد".   

به گفته اقرا، اگر توانایی و استعداد داشته باشید، هیچ کس مانع پیشرفت شما نخواهد شد. شاید این کار اندکی زمان‌گیر باشد، اما هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین کند که تغییر پوشش باعث پیشرفت و شهرت خواهد شد.

طبق اظهارات اقرا، او نمی‌‌داند که چه تعدادی از افراد چهره‌‌‌اش را به خاطر دارند، اما مطمئن است که حجاب‌ او در یاد همگان مانده‌ است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون