{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رنی زلوگر از بازیگران سرشناس و محبوب هالیوود است که بین بسیاری از اهالی سینما به عنوان بازیگری شناخته شده که از پس نقش های سخت بر می‌آید اما به نظر می رسد او این روزها از پس توهین کنندگان مجازی به راحتی بر نمی‌آید.

 ناراحتی خانم بازیگر از توهین‌ها درباره چهره‌اش + عکس

این بازیگر سرشناس از سال 2014 تا کنون یعنی به مدت 5 سال تحت توهین های مختلف قرار گرفته اما اکنون دیگر صبرش تمام شده است.

این بازیگر که از ابتدا هم به خاطر زیبایی چهره مشهور نبود همیشه اندکی افتادگی پلک داشت اما با حضور در یک رویداد فرش قرمز در اکتبر سال 2014 شایعاتی را مبنی بر اینکه لیفت چشم دارد ، ایجاد کرد. از آن زمان تعداد زیادی از کاربران مجازی به وی حمله کردند و او را مورد تمسخمر قرار دادند. رنه زلوگر می گوید این توهین ها برایش بسیار گران تمام شده‌اند.

این بازیگر 50 ساله هالیوود ، که در فیلم جدید جودی گارلند بازی می کند می گوید باورش نمی شود غزیبه ها تا این حد بی رحم باشند که در فضای مجازی چنین حملات گسترده ای علیه وی ترتیب دهند.

این بازیگر برنده اسکار به ایستگاه رادیویی آمریکا SiriusXM گفت: " برخی کاربران واقعا بی ادبند و انواع فحش ها مثل احمق و زشت را نثار من می کنند. من دیگر از این همه توهین خسته ام. " او در بخشی دیگر از سخنانش می گوید صورت خود را جراحی نکرده اما اگر این کار را هم کرده بود مستحق این حجم توهین نبود

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها