{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

فیلم جدید نیکول کیدمن با نام "سهره طلایی" به طرز ناامیدکننده‌ای در گیشه شکست خورد.

 خانم بازیگر در گیشه نابود شد + عکس
بیشتر بخوانید

برخورد سرد منتقدان با فیلم "سهره طلایی" (Goldfinch) در جشنواره تورنتو باعث شد اکران این فیلم هم تحت تاثیر قرار بگیرد و فیلم جدید نیکول کیدمن به یکی از شکست‌های قطعی گیشه ۲۰۱۹ تبدیل شود.

این فیلم به کارگردانی جان کرولی از روی رمانی به همین نام نوشته دانا تارت ساخته شده که جایزه پولیتزر را برده و داستان پسری را روایت می‌کند که مادرش را در بمبگذاری موزه نیویورک از دست می‌دهد و از آن به بعد زندگی‌اش به آمیزه‌ای از اندوه و گناه تبدیل می‌شود.

به گزارش آی سینما، "سهره طلایی" بعد از نمایش در جشنواره تورنتو از وب‌سایت راتن تومیتوز فقط ۲۳ درصد نقد مثبت منتقدان را به دست آورده و در روز جمعه از نمایش در ۲۵۴۲ سالن سینما فقط ۸۷۰ هزار دلار کسب کرد. به این ترتیب پیش بینی می‌شود مجموع فروش افتتاحیه این فیلم (سه روز اول) فقط حدود ۲.۵ میلیون دلار باشد.

این در حالی‌ست که فیلم ترسناک "آن: بخش دوم" در دومین آخر هفته نمایش خود با ۴۰ میلیون دلار فروش صدرنشین شده و مجموع درآمدش بعد از ۱۰ روز به حدود ۱۳۰ میلیون دلار می‌رسد.

"تیغ‌زن‌ها" (Hustlers) فیلم جدید جنیفر لوپز هم که در جشنواره تورنتو برای نخستین بار نمایش داده شد و مورد استقبال قرار گرفت، در آغاز اکران هم موفق بوده و در روز جمعه ۱۳ میلیون دلار فروش کرد و با افتتاحیه ۳۱ میلیون دلاری دومین فیلم پرفروش هفته شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون