{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در همبستگی با کودکان مبتلا به سرطان؛ بنیاد خیریه Juegaterapia، که در زمینه سرطان کودکان فعالیت می‌کند، عروسک "بیبی پِلونیس" Baby Pelones را برای فروش در ایتالیا عرضه کرده است. این عروسک طاس با روسری روی سر، به طور ویژه در همبستگی با کودکان مبتلا به تومور‌های سرطانی در این سن کم که مو‌های خود را در جلسات شیمی درمانی از دست داده اند، طراحی شده است

 حمایت خواننده‌های معروف از یک عروسک+ عکس

عروسک Baby Pelones که ترجمه آن "کودک بدون مو" (به زبان انگلیسی) می‌باشد، عروسک‌های طاس با روسری است که به طور ویژه به عنوان سمبل مبارزه با سرطان کودکان ساخته شده اند. این ابتکار عمل دو جانبه بشردوستانه بین (ایتالیا و اسپانیا) متکی به همکاری بسیاری از چهره‌های مشهور جهان است که مهمترین آن‌ها خواننده ایتالیایی "لورا پائوزینی" است که روسری‌هایی برای عروسک طراحی کرده است.

ایده طراحی عروسک در سال ۲۰۱۴ متولد شد تا از طریق عروسک‌هایی که یکی از بارزترین علائم این بیماری را نشان می‌دهد - ریزش مو - توجه به سرطان دوران کودکی را به خود جلب کند. بنیاد اسپانیایی پیش از این عروسک‌های کودک را به کودکان مبتلا به سرطان در بیمارستان‌های اسپانیا، برزیل، کلمبیا، پرتغال، آرژانتین، مکزیک و میامی اهدا کرده و بسیاری از افراد مشهور مانند شکیرا و ریکی مارتین در این کارزار بشردوستانه شرکت کردند.

در سال ۲۰۱۷، عروسک "بیبی پلونس" با فروش بیش از یک میلیون یورو به محبوب‌ترین عروسک اسپانیا تبدیل شد و این سازمان اکنون در حال آماده سازی این عروسک برای فروش آن در کشور‌های دیگر است.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها