{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک ساختمان مسکونی در غرب پایتخت دچار حریق شد که آتش‌نشانان موفق به نجات ۳۲ نفر از ساکنان آن شدند.

نجات ۳۲ نفر از بین راه‌پله‌های دود گرفته در غرب تهران +تصاویر

ساعت ۰۷:۲۹ صبح امروز آتش‌سوزی در ساختمان مسکونی در بزرگراه شهید همت به سمت غرب، ابتدای بلوار کوهسار، خیابان گل توسط شهروندان به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۷۴، ۲۷ این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

مجید شهرمی؛ رئیس ایستگاه ۷۴ درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: محل حادثه یک ساختمان مسکونی پنج طبقه ۱۵ واحدی بود که یک واحد مسکونی به مساحت ۹۰ مترمربع از قسمت اتاق‌خواب طعمه شعله‌های آتش شده و دود زیادی از آن به بیرون زبانه می‌کشید.

وی افزود: آتش‌نشانان پس از قطع گاز و برق واحد مسکونی به سرعت ۳۲ نفر از ساکنان ساختمان را از راه پله‌های دود گرفته خارج کردند و به فضای امن انتقال دادند.

 

رئیس ایستگاه ۷۴ خاطرنشان کرد: نیرو‌های عملیات همزمان با خروج محبوسان از ساختمان با استفاده از تجهیزات خاموش‌کننده و لوله‌های آبدهی از طریق راه پله‌ها خود را به محل آتش‌سوزی رساندند و آتش را پیش از سرایت به اطراف مهار و خاموش کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان ساختمان آسیبی وارد نشد و آتش‌نشانان پس از خاموش کردن کامل آتش، تخلیه دود از داخل ساختمان پس از ایمن‌سازی محیط و ارائه تذکرات ایمنی به ساکنان به مأموریت خود پایان دادند.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها