{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در حالی‌که نادر مقدس مدعی شد او بهرام رادان و مهناز افشار را به سینما معرفی کرده، محمدحسین فرح‌بخش این ادعا را رد کرد و در اینباره توضیح داد.

ادعایی درباره مهناز افشار و بهرام رادان

محمدحسین فرحبخش، تهیه‌کننده سینما به اظهارات اخیر نادر مقدس درباره این‌که او مهناز افشار و بهرام رادان را به سینما معرفی کرده است، واکنش نشان داد.

فرحبخش در این باره گفت: "اولین حضور مهناز افشار در سینما در فیلم "دوستان" به تهیه‌کنندگی من بود و فیلم بعدی افشار هم "شیرهای جوان" ساخته محسن محسنی‌نسب بوده و سومین بازی او در فیلم نادر مقدس بوده است."

او در گفت‌وگو با سینما اکران ادامه داد: "اگر منظور مقدس چهره شدن و دیده شدن در فیلم ایشان بوده که نقض فرمایش ایشان است زیرا با این توجیه بهرام رادان هم در فیلم "آواز قو" محصول پویافیلم تبدیل به چهره و شناخته شد."

صبح امروز نادر مقدس در گفتگو با مهر با اشاره به فیلم "شور عشق" تاکید کرده بود: آن زمان در این فیلم بازیگرانی چون بهرام رادان و مهناز افشار را به سینما معرفی کردم که البته ماندگار هم شدند، البته در این فیلم بازیگران دیگری نیز حضور داشتند که همچنان مشغول به فعالیت هستند.

مهناز افشار و بهرام رادان سال گذشته با فیلم "آشفته‌گی" به کارگردانی فریدون جیرانی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشتند. این فیلم در هفته‌های آتی در اروپا اکران می‌شود و سپس اکران آن در ایران آغاز خواهد شد. 

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها