{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

به نظر می رسد روند طلاق پردردسر و طولانی دو ستاره هالیوود؛ آنجلینا جولی و برد پیت پس از 9 ماه تلاش طولانی بالاخره به پایان رسیده است. بخش نهایی این طلاق درباره توافق حق حضانت فرزندان این زوج بود.

 پایان 9 ماه درگیری زوج طلاق گرفته سینما + عکس

بر اساس گفته های افراد نزدیک به این زوج سابق، بالاخره این دو نفر درباره حضانت 6 فرزند خود که 4 نفرشان فرزندخوانده های این دو نفرند به توافق رسیده اند.

به گزارش انتخاب، پس از اعلام طلاق آنجلینا جولی و برد پیت در سال 2016 ، یک نبرد حقوقی طولانی و بی رحمانه بین این دو نفر شکل گرفت. بخش بزرگی از این نبرد درباره املاک و اموال این زوج بود و بخشی دیگر درباره حق سرپرستی فرزندان این زوج. درواقع اگرچه به ظاهر، فرزندان این دو نفر مدت زمان فیزیکی بیشتری را با مادرشان می گذراندند، اما برد پیت نیز دوست داشت سهم بیشتری به عنوان پدر بچه ها ایفا کند. این ماجرا حدود 9 ماه طول کشید و پیت و جولی بر سر حقوق حضانت بین خود به توافق نمی رسیدند.

جولی صراحتا در درگیری حقوقی خود و همسر سابقش خواستار دریافت حق حضانت کامل برای 6 فرزندش بود. اما پیت با این درخواست موافقت نمی کرد. اکنون شنیده می شود جولی از درخواست پیشین خود کمی عقب نشینی کرده و یک توافق جدید بین این زوج ایجاد شده است. در سال 2018 ، جولی پس از درگیری با پیت آن هم بین زمین و آسمان و در جریان سفر با یک هواپیمای خصوصی خواستار حضانت کامل شده بود. اما اکنون این زوج تصمیم گرفته اند پای میز مذاگره نشسته و شرایط را بار دیگر مرور کنند. این زوج شش فرزند دارند: مادوکس ، پاکس ، زهارا ، شیلو ، ویوین و ناکس.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها