{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دربی 90 همانطور که پیش بینی می‌شد و با وجود تمهیداتی که از قبل برایش در نظر گرفته شده بود بازهم به جنجال و درگیری کشید و باعث شد هم داور مسابقه دست به جیب شده و کارت‌های رنگی به بازیکنان نشان دهد و هم کمیته انضباطی به سرعت وارد عمل شده و متخلفین را برای توضیحات بیشتر فرا بخواند.


سند فحاشی سیاوش یزدانی در دربی+عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

یکی از نفراتی که در متن حواشی دربی بود، سیاوش یزدانی،‌ مدافع استقلال است که به گفته شجاع خلیل‌زاده و چند نفر دیگر از بازیکنان پرسپولیس در طول بازی به آنها فحاشی می‌کرد و همین موضوع باعث درگیری و واکنش نشان دادن آنها شده است.

سیاوش یزدانی اما خودش زیر بار این موضوع نرفت و در میکس زون ورزشگاه آزادی خطاب به خبرنگاران جان خواهرش را قسم خورد که هیچ فحشی نداده است.

اما در یکی از تصاویر به ثبت رسیده از دربی سیاوش یزدانی در مواجهه با شجاع خلیل‌زاده در حال بگو مگو است و دستش را جلوی دهانش گرفته تا صحبت‌هایش از طریق لب‌خوانی قابل تشخیص نباشد.

با این رفتار یزدانی به نظر می‌رسد ادعای او مبنی بر عدم فحاشی و به کار بردن الفاظ رکیک خطاب به بازیکن تیم حریف خیلی هم درست نباشد چرا که اگر او در حال زدن حرفی خارج از چهارچوب نباشد نیازی به پوشاندن دهان خود ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون