{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بازیگر فیلم «اجاره‌نشین‌ها» گفت: متاسفانه کارهای امروز نه پول خوبی دارد و نه اینکه نقشی را پیشنهاد می دهند که من را وسوسه کند، این آثار هیچ اعتباری برای من بازیگر به همراه ندارند، به همین خاطر ترجیح می دهم زندگی خود را به همین شکل فعلی سپری کنم.

رضا رویگری: ترجیح می‌دهم خانه بمانم و کار نکنم
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

رضا رویگری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: نسبت به گذشته وضعیت بسیار بهتری دارم، به صورت مداوم فیزیوتراپی می روم و هم اکنون وضعیت عمومی بسیار خوبی را تجربه می کنم.

وی درباره آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری تاکید کرد: طی ماه های گذشته پیشنهادات متفاوتی را برای بازی در آثار دریافت کردم اما هیچکدام از آنها را قبول نکردم زیرا عادت ندارم در نقش‌هایی که برای یک روز مرا می خواهند بازی کنم، من پنجاه سال حداقل سابقه بازی دارم آن وقت برای یک سکانس از من دعوت می کنند.

بازیگر سریال مختارنامه در همین راستا افزود: متاسفانه کارهای امروز نه پول خوبی دارد و نه اینکه نقشی را پیشنهاد می دهند که من را وسوسه کند، این آثار هیچ اعتباری برای من بازیگر به همراه ندارند، به همین خاطر ترجیح می دهم زندگی خود را به همین شکل فعلی سپری کنم.

وی در مورد توقف نمایش حسن کچل با بازی خود اذعان کرد: طی اجرای این نمایش یکی از بازیگران و یکی از اعضای گروه موسیقی از کار انصراف دادند و به همین دلیل اثر متوقف شد، حسن کچل نمایش خوبی بود که متاسفانه به دلیل این حواشی از ادامه کار باز ماند.

رویگری با اشاره به شایعه توقف این نمایش به دلیل بیماری خود خاطرنشان کرد: من اتفاقا یکی از سر حالترین بازیگران آن نمایش بودم و هیچ مشکلی در ادامه اجرا نداشتم، این دوستان با شایعه سازی و انتشار چنین اخباری می خواستند ضعف و اشتباه خود را پوشش دهند، در صورتی که همه می دانند هیچگاه مشکل من نبوده ام.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون