{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تفاوت پوشش بهنوش طباطبایی در اکران فیلم «ماجرای نیمروز: رد خون» در مشهد و تهران حاشیه‌ساز شد؛ طوری که این بازیگر را وادار به واکنش کرد.

تیپ متفاوت بهنوش طباطبایی جنجال به پا کرد!+تصاویر

تفاوت پوشش بهنوش طباطبایی در اکران فیلم «ماجرای نیمروز: رد خون» در مشهد و تهران حاشیه‌ساز شد؛ طوری که این بازیگر را وادار به واکنش کرد.

بهنوش طباطبایی در اکران مشهد
AndroidOnlineNewsImage
 

بهنوش طباطبایی در اکران تهران 

AndroidOnlineNewsImage (1)

طباطبایی در عکس‌العملی به این ماجرا نوشت: از زمانى که فیلمنامه (ماجراى نیمروز رد خون) را میخواندم تا روزهاى فیلمبردارى که با درد کاراکترهاى فیلم همه ما درد میکشیدیم، همواره به این اندیشیده ام که این همه بحران که از سر گذراندیم،  این همه خون و جان و تن نازنین که رفت تا ما در شان نام یک انسان ایرانى زندگى کنیم چه به ما آموخت؟

همه میدانیم که آنها که از همه چیزشان گذشتند و رفتند با این آرزو راهى ملکوت شدند که نسلهاى بعدى این سرزمین در کنار هم در صلح و آرامش وصفا زندگى کنند...اما...!

باید با خودمان رو در بایستى را کنار بگذاریم. واى که گمشده من و تو امروز همان صلح، آرامش و صفا و صداقت است که پاکترین جوانهاى این مرز و بوم برایش جان دادند...

اصلا انگار که آفتاب هر روز صبح با خودش براى ما عصبانیت، کینه مى آورد! ما چرا... ما کِى اینطور شدیم؟

ما یعنى خود ما مردم! ما چرا جاى هم تصمیم میگیریم؟  ما چرا فکر میکنیم همه باید مثل ما باشند؟ ما چرا فکر میکنیم جاى خداوند نشسته ایم؟  ما چرا فکر میکنیم همه باید در خدمت ما باشند؟ و واى اگر نباشند و قدرتکى در اختیار ما باشد....! اصلا ما چرا قاضى شده ایم؟ کاش آرام بگیریم...

این پست بازتاب‌های زیادی داشت. عده‌ای به بهنوش طباطبایی حق دادند و گروهی هم نظر دیگری داشتند. در ادامه نظرات این دو طیف آمده است.

کسانی که منتقد پوشش بهنوش طباطبایی بودند این ‌گونه نظر دادند:

مهتاب:  وقتی خودتونو  در معرض نمایش میزاری ناخودآگاه  شایدم خودآگاه!  مردمو ترغیب به قضاوت میکنی .

ارشامx:   وصیت همین شهدا رو برو بخون چقدر به حجاب تاکید کردن . اینکه جون رفت تا حجاب نره حرفه شهیده.

حسینی:  من موندم چرا میخوان مسئله حجاب رو کاملا شخصی جلوه بدن وقتی قراره توی جامعه حضور پیدا کنی اونم به عنوان شخصی که شهرت داره  قطعا باید پوشش مناسبی داشته باشی .

بی‌نام: پوشش یک رفتار است، رفتار ها قابل نقد شدن هستند ؛ به خصوص اگر دوگانگی میان رفتار یک انسان مشاهده شود برای دیگران سوال بوجود می آورد.

کامران:   شما وقتی با این تیپ میای مانور میدی میخواستی از شما تعریف کنن!!  حالا حرف مردم هیچی، شما از همون خدایی که داری ازش حرف میزنی چطور میخوای توی اون دنیا جوابش را بدی!!

بی‌نام:  مجبوری این طوری مدل شوی و عکس بگذاری و بعد بگویید چرا نظر دادی،  تقصیر خودتان هست، بیخودی مردم را مقصر ندانید.

عده‌ای هم در مخالفت با گروه اول این‌گونه نوشتند:

kamran1928:  واقعا راست میگه اخه نمیدونه  ایرانی‌ها همه عقده‌ای شدن .

بی‌نام:  قرار نیست که جماعت خوششون بیاد آخه... بابا شما  سرتون تو کار خودتون باشه  مردم هر جور که دوس دارن اونجور زندگی میکنن.

وحید۱۳۵۷:  همه ما معایبی داریم...  اول خودمون رو درست کنیم  هر وقت انسان کاملی شدیم حق داریم موعظه کنیم. در غیر این صورت سکوت...

بی‌نام: چرا باید دائم تو کار هم دخالت و فضولی  و کنکاش کنیم، همین که راحت غیبت می‌کنیم و تهمت می‌زنیم خودش گویای تمام این بی فرهنگی‌هاست.

لیلا:  با اینکه من از تیپ این مدلی شما خوشم نیامد. ولی خوب منو قانع کردین.  حق با شماس. نباید زیاد در کار دیگران و رفتارشان و پوششان دخالت کنیم .

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها