{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کنسرت محمدرضا گلزار در لس‌آنجلس که قرار است دوم نوامبر برگزار شود حسابی حاشیه‌ساز شده است.

 گلزار، جرم تو خوشگلی توست! + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

ابتدا اعلام شد بلیت‌های کمی از این کنسرت فروش رفته که اخبار 20:30 شبکه دو سیما هم به این موضوع پرداخت و از خوانندگی گلزار انتقاد کرد، اما در ادامه گلزار اعلام کرد بیش از نیمی از بلیت‌های کنسرتش به فروش رسیده است. با این حال گلزار همچنان منتقدینی دارد که می‌گویند او خواننده خوبی نیست و تماشاگران به دلیل شهرتی که او دارد به کنسرتش می‌روند.

اکنون منوچهر هادی که در سریال "عاشقانه" و فیلم "رحمان 1400" با گلزار همکاری کرده، به حمایت از این بازیگر و خواننده پرداخته و در متنی نوشته که جرم گلزار زیبایی صورت و سیرت اوست. این کارگردان در اینستاگرام نوشته است:

"سلام رضای عزیز.

میدانی که چقدر برایم محترمی و می‌دانم که احتیاج به حمایت کسی نداری. چون نقطه اتصال تو جایی است که خیلی‌ها متاسفانه فراموش کردن و به جایی پوچ که خود نیاز به اتصال دارد وصل شدن.مسیر تو مسیر رو به جلویی است که چشم حسودان و تنگ نظرانت را کور کرده و تو همواره با ادب و احترام با ایشان گفتگو می کنی، که این نشان بزرگی توست. اخبار تلویزیون هم به اشتباه بزرگش پی خواهد برد.زمان همیشه و اینبار هم همه چیز را به درستی نشان خواهد داد.اشکال تو زیبایی صورت و سیرت توست که استعداد و توانایی ات را از دید منتقدین سطحی نگرت زیر سوال برده که داشتن و حفظ این زیبایی هم تلاش و لیاقت والبته شاکر بودن می‌خواهد که من شاهدم ومی دآنم که داری و شایسته آنی. بهترینها رو برات میخوام مرد با خدا و با ایمان. یکی آن بالا تو را دوست دارد رفیق دوست داشتنی."

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون