{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هزارتو» به کارگردانی امیرحسین ترابی یکی از فیلم‌های جدیدی است که اخیرا اکران شده استن. ترابی در گفتگو با هفت صبح درباره تغییر اسم فیلم که به دستور ارشاد صورت گرفته، بیان کرد:


ترابی: شهاب حسینی ادا و اصول سلبریتی‌ها را ندارد
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

«گفتند اسم خارجی نباید استفاده شود. همین الان قبل و بعداز ما یکسری فیلم اکران شده که همه‌شان اسم‌های خارجی دارند. بعد از ما چند فیلم با اسم خارجی پروانه گرفتند، نمی‌دانم چرا ما قربانی این تصمیم شدیم. اسم «هزارتو» هم خیلی خوب است اما مشکل من این بود که با نام «لابیرنت» شناخته شده بود. برای نام «لابیرنت»، برند سازی شده بود و در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هم با این اسم نمایش داده شده بود. الان هم در جشنواره‌های جهانی، با نام «لابیرنت» حضور دارد.»

اما یکی از دلایل موفقیت این فیلم، بازی متفاوت شهاب حسینی است. او درباره نحوه انتخاب و همکاری حسینی برای بازی در «هزارتو»، توضیح داد: «شهاب حسینی از همان اول، انتخاب من بود. یک رفاقت ۲۰ ساله با او دارم. به او زنگ زدم و گفتم فیلمنامه‌ای دارم که می‌خواهم آن را بسازم. شهاب گفت من واقعا گرفتارم؛ الان سر شهرزادم و از آن طرف هم برای کار سعید روستایی قرارداد دارم و گرفتار پیش تولید هستم و وقت ندارم. گفتم نمی‌خواهم بازی کنی؛ می‌خواهم فقط فیلمنامه را بخوانی و پیشنهاد بدهی، چه کسی برای این نقش بهتر است؛ قبول کرد.

صبح روز بعد، ساعت هشت زنگ زد و گفت فیلمنامه را باز کرده و تا تهش را خوانده. گفت به این نتیجه رسیده که نقش امیرعلی را خودش بازی کند. خیلی خوشحال شدم. از یک جایی به بعد قضیه همکاری شهاب و روستایی متوقف شد و ما برای پایان خرداد فیلمبرداری را شروع کردیم و یک ماه طول کشید. شهاب حسینی خیلی وارسته است و خیلی از ادا و اصول‌هایی که بعضی سلبریتی‌ها دارند، اصلا در وجودش نیست. توان انجام دادنش را ندارد

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون