{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال، در تازه‌ترین افشاگری اعلام کرد علت محرومیت اخیر کعبی و مسلمان خالکوبی‌شان بوده است

خالکوبی نماد شیطان پرستی دردسرساز برای مسلمان و کعبی!
 • محسن مسلمان بعد از حضور در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، دیگر با آستین کوتاه در لیگ برتر به میدان نمی‌رود. او بلافاصله پس از مشکل رفع محرومیتش، توانست در بازی با سایپا به میدان برود و قبل از بازی هم با دایی خوش و بش گرمی داشت.

  اگر تصاویر همین خوش و بش را ببینید، متوجه تغییر در نوع لباس پوشیدن محسن می‌شوید.

  حسین کعبی هم که به تازگی دوباره به سپیدرود بازگشته و همه منتظرند ببینند آیا می‌تواند دوباره برای این تیم بازی کند یا نه؟ ولی مطمئن باشید اگر او به میدان رفت، قطعاً آستین بلند به تن خواهد کرد!

  منابع خبری در فدراسیون فوتبال فاش کردند این دو بازیکن مجبورند با آستین بلند بازی کنند، چون در غیر این‌صورت دوباره از سوی کمیته اخلاق محروم خواهند شد!

  یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال، در تازه‌ترین افشاگری اعلام کرد علت محرومیت اخیر کعبی و مسلمان خالکوبی‌شان بوده و از آنجا که تعهد داده‌اند در لیگ برتر با لباس آستین‌بلند بازی کنند، موقتاً بخشیده شده‌اند. این منبع آگاه فاش کرد دو بازیکن مطرح فوتبال ایران نمادی روی دست خود خالکوبی کرده‌اند که ایجاد سوءتفاهم کرده نماد شیطان‌پرستی است!

  این دو بازیکن در کمیته اخلاق گفتند اصلاً از این موضوع خبر نداشته‌اند و تنها از آنجا که طرح خوشگل بوده آن را انتخاب کرده‌اند. مسئولان کمیته اخلاق هم تأکید کردند باید آستین‌بلند به تن کنند، چون حساسیت زیادی روی خالکوبی‌شان به وجود آمده است.

  در واقع ماجرای جریمه نقدی آن‌ها قرار شد این مسئله را زیر سایه قرار دهد. البته احتمالاً آن‌ها قبلاً تعهد داده بودند و با شروع فصل جدید وقتی به تعهدشان توجه نکردند احضار شدن

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها