{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حلقه ۲۰ قیراطی کیم کارداشیان، مدل و ستاره رئالیتی‌شو سه سال پیش در هفته مد پاریس به سرقت رفته بود.

 کیم کارداشیان با حلقه الماسش خبرساز شد +عکس

پس از آنکه هواداران کیم کارداشیان فکر کردند او حلقه ۲۰ قیراطی نامزدی‌اش را به دست کرده که سه سال پیش در پاریس سرقت شده بود، او واقعیت موضوع را برای آنها توضیح داد.

کیم کارداشیان در عکسی که اخیرا برای تبلیغ عطرهای مجموعه "کی‌کی‌دبلیو دایموندز" گرفته بود در میانی انبوهی از جواهرات الماس حلقه‌ای در انگشت داشت که بسیار شبیه حلقه‌ای بود که سال ۲۰۱۶ در جریان یک سرقت در پاریس از این مدل زیبایی دزدیده شد.

در فاصله کوتاهی پس از انتشار این عکس‌های تبلیغاتی در رسانه‌های اجتماعی، هواداران او به شباهت این حلقه با حلقه گم‌شده اشاره کردند و برخی تصور کردند که او حلقه سرقت شده را پس گرفته است.

اما، به گفته کارداشیان، حلقه لورین شوارتز، در این عکس‌ها حلقه اصلی نیست بلکه کپی آن است که توسط این جواهرساز ساخته شده است.

به گزارش ایندیپندنت، او در برنامه "اینترتینمنت تونایت" اظهار داشت که تمامی این جواهرات را از لورین شوارتز قرض گرفته است. وی گفت: "قرض گرفتن این همه جواهرات ایده جالبی بود و بدون مشکل همه آن‌ها را به او بازگرداندیم. گرفتن این عکس‌ها لذت خاصی داشت چون همه این جواهرات الماس بودند. به نظر من این بهترین راه برای پس گرفتن آن حلقه و دوباره پوشیدن آن بود."

کارداشیان توضیح داد که خیلی به شوارتز اعتماد دارد، چون دقیقا می‌داند که او چه چیزی می‌خواهد. شوارترز هر دو حلقه نامزدی وی را که کانیه وست به او داده است طراحی کرده بود.

او در ادامه گفت: "وقتی بخواهم چیزی بپوشم، آن را برای آن روز از او قرض می‌گیرم. او کپی حلقه نامزدی دزیده شده را دارد. من بعضی وقت‌ها این حلقه بدل را از او قرض می‌گیرم. واقعا زیباست. ظاهر بسیار زیبایی دارد."

در سال ۲۰۱۶ در هفته مد پاریس، یک فرد مسلح حدود ۱۰ میلیون دلار جواهرات، از جمله یک حلقه برش زمرد به ارزش ۴ میلیون دلار، را از کیم کارداشیان سرقت کرد.

پس از این سرقت، کارداشیان در برنامه الن دی‌جنرس گفت که دیگر زیاد به چیزهای مادی فکر نمی‌کند و شخصیت او تغییر کرده است.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها