{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بازیگر سریال "چیزهای عجیب" برای فیلم جدیدش دستمزد ۶ میلیون دلاری به همراه سفر با جت شخصی طلب کرده است.

دستمزد نجومی بازیگر ۱۵ ساله خبرساز شد

میلی بابی براون که در طول سه فصل اول سریال "چیزهای عجیب" (Stranger Things) به شهرت رسید و دستمزدش افزایش یافت، برای آخرین فیلمش ۶ میلیون دلار طلب کرده است. او قرار است در یک فیلم جدید نقش "انولا هولمز" خواهر کوچک‌تر "شرلوک" را بازی کند.


بنابر ادعای "تی‌ام‌زی"، این بازیگر ۱۵ ساله علاوه بر دستمزد ۶ میلیون دلاری، در صورت موفقیت فیلم در گیشه تا ۸۰۰ هزار دلار دیگر برای بازی و ۵۰۰ هزار دلار برای تهیه‌کنندگی دریافت خواهد کرد. جدا از این، در قرارداد او ذکر شده که او باید برای برگزاری کنفرانس‌های مطبوعاتی با جت شخصی سفر کند.

در این گزارش آمده است که حتی در صورتی که دنباله‌ی فیلم ساخته شود، دستمزد براون تا ۷.۵ میلیون دلار افزایش می‌یابد. این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۰ عرضه شود و "هنری کویل" در نقش "شرلوک هلمز" و "هلنا بونهام کارتر" در نقش "خانم هلمز" بازی می‌کنند. خواهر نوجوان شرلوک هم در این فیلم یک کارآگاه است.

براون برای بازی در هر اپیزود از سریال "چیزهای عجیب" نت‌فلیکس صدها هزار دلار دریافت کرده و ثروث او در حال حاضر به ۳ میلیون دلار می‌رسد. سال گذشته گزارش شد که دستمزد او بالاتر از هم‌بازی‌هایش در سریال بوده و مانند "دیوید هاربر" و "وایونا رایدر" هم‌بازیان بزرگسالش برای هر قسمت ۳۵۰ هزار دلار دریافت کرده کرده است.


 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها