{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سرانجام ریانا؛ مدل، خواننده، مدیر برند لوازم آرایشی و چهره سرشناس دنیای موسیقی ایالات متحده تأیید کرد که مدتی است درگیر یک رابطه عاشقانه با یک میلیاردر سعودی است. اما این رابطه پرسش های بسیاری را برای مخاطبان این هنرمند ایجاد کرده است.

 نامزد عرب خواننده معروف کیست؟ + عکس

ریانا در گفتگو با مجله ووگ در نوامبر 2019  تأیید کرد که او "مدت مدیدی در یک رابطه اختصاصی" بوده است و گفت که این رابطه واقعا خوب پیش می رود."

ریحانا نامی از معشوق خود مطرح نکرد اما بسیاری از علاقه مندان به او می دانند که ریانا و و تاجر سعودی؛حسن جمیل در ماه اوت دوبار با یکدیگر دیده شده و مورد توجه عکاسان قرار گرفته بودند. از جمله یک بار در سانتا مونیکا .براساس گزارش ها ، این دو نفر از سال 2017 بی سر و صدا با هم در ارتباطند و سعی کرده اند روابط خود را کاملا مسکوت بگذارند.

زندگی عاشقانه ریانا سالهای سال مورد توجه رسانه ها بوده است و بنابراین شاید همین دلیل باعث شده ریانا روابط عاشقانه خود را مخفی نگه دارد. با این حال ریانا طاقت نیاورد و بالاخره فاش کرد که با این میلیاردر سعودی در رابطه است. اما پرسش بسیاری از افراد این است که پس این مرد پر رمز و راز کیست و چه شخصیتی دارد؟  گفته می شود این میلیاردر سعودی وارث نمایندگی فروش تویوتا در عربستان سعودی است.

همانطور که اشاره شد این دو نفر برای اولین بار در سال 2017 با یکدیگر دیده شدند و در طول سفر به اسپانیا به سوژه عکاسان تبدیل شدند. در ابتدا هویت مرد همراه ریانا  مشخص نبود. اما کمتر از یک روز بعد ، وی شناخته شد و به سرعت مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

علی رغم علاقه فوری رسانه ها به عاشقانه مطرح کردن روابط آنها، در ابتدا نه ریانا و نه حسن جمیل هیچ علاقه ای به مصاحبه در این خصوص نشان ندادند، هرچند پدر ریانا به خبرنگاران گفت که دخترش در رابطه ای عاشقانه است اما به اسم حسن جمیل اشاره ای نکرد. پدر ریانا در سال 2017 به نشریه سان تورنتو گفت: "ریانا به من گفته  که از حدود یک ماه قبل در رابطه عاشقانه جدید قرار گرفته است اما من نام وی(حسن جمیل) را نمی دانم. "

در حالی که ارزش خالص ثروت ریانا 600 میلیون دلار است.  این تاجر سعودی یک وارث تویوتا است و خانواده وی صاحب بزرگترین شرکت توزیع تویوتا در چندین کشور خاورمیانه هستند.این شرکت در سال 1945 توسط پدر بزرگ وی جامد ، عبدالطیف جمیل تأسیس شد و هم اکنون حسن معاون رئیس این شرکت در عربستان سعودی است.

وی سرپرست داخلی این شرکت در عربستان سعودی است. گرچه او نه تنها در حوزه خودرو، بلکه در حوزه زمین و املاک و مستغلات و ماشین آلات نیز معاملاتی را انجام می دهد. خانواده جمیل  در رده چهارم در لیست فوربس در منطقه  خاورمیانه طی سال 2017 قرار گرفتند و ارزش خالص ثروت آنها 2.2 میلیارد دلار تخمین زده شد.

خانواده جمیل صاحب یک  لیگ فوتبال هم هستند. که از سال 2013 تا 2019 تحت حمایت شرکت آنها بود ، و به "داوری جمیل" معروف شد.قبل از نقش های فعلی خود در مشاغل خانوادگی ، حسن جمیل برای تویوتا در دفاتر این شرکت در ژاپن کار می کرد.در واقع ، جمیل چندین سال را در ژاپن گذراند. وی قبل از شرکت در دانشکده بازرگانی لندن برای رشته MBA، لیسانس هنرهای بین المللی را از دانشگاه سوفیا در توکیو دریافت کرد.

او همچنین به چند زبانه از جمله انگلیسی ، عربی و ژاپنی مسلط است.جمیل پیش از این با لینا لازار ، کارشناس هنری تونس ازدواج کرده بود. این دو در سال 2012 ازدواج کردند و در سال 2017 طلاق گرفتند.در 31 فوریه برای جشن تولد ریانا، حسن جمیل برای نخستین بار به شکل رسمی در کنار ریانا در مجامع عمومی حاضر شد و پس از آن نیز در ماه ژوئن ، این زوج با گروهی که به نظر می رسید اعضای خانواده جمیل بودند به تعطیلات رفتند.

اندکی قبل از این سفر ، ریحانا به نیویورک تایمز گفت که در اوایل سال او به لندن نقل مکان کرده است  بسیاری گمان می کردند که این حرکت با هدف نزدیک تر شدن به حسن جمیل انجام شده است چرا که بنا بر گزارش ها جمیل نیز در آنجا زندگی می کند.در حالی که ریانا و حسن جمیل در طول دو سال اخیر رابطه خود را حفظ کرده اند ، این دو نفر بارها در هفته های اخیر مورد توجه قرار گرفته اند. در ماه آگوست ، یک منبع آگاه و نزدیک به این زوج به مجله "مردم" گفت که این زوج به همراه مادر و برادر ریانا در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا ، برای یک "شام خانوادگی" دور هم جمع شده‌‌اند.

پس از آن ریانا در گفتگو با سارا پاولسون به این شام اشاره کرد اما نگفت حسن جمیل را ملاقات کرده است و وقتی پاولسون از او پرسید که آیا قرار است ازدواج کند ، ریحانا مکث کرد ، سپس گفت: "فقط خدا آن را می داند.من باید برای رابطه خود وقت بگذارم." دقیقاً همانطور که به کار خود اهمیت می دهم ، باید این موضوع را نیز پرورش دهم. "

ریانا در مجله ووگ نیز ضمن تایید رابطه خود اشاره کرده که دوست دارد فرزند داشته باشد. خیرا نیز شایعاتی تایید نشده مطرح شده که ریانا از حسن جمیل باردار شده است و در نتیجه احتمال ازدواج آنان قوت گرفته است.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها