{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

طی گزارش مفصلی که روزنامه فرهیختگان از سری جدید برنامه دورهمی منتشر کرده است رقم قرارداد سری جدید برنامه دورهمی مهران مدیری و معاونت سیما بسیار اعجاب‌انگیز است.

رقم قرارداد میلیاردی مهران مدیری در دورهمی لو رفت!
بیشتر بخوانید

طی گزارش مفصلی که روزنامه فرهیختگان از سری جدید برنامه دورهمی منتشر کرده است رقم قرارداد سری جدید برنامه دورهمی مهران مدیری و معاونت سیما بسیار اعجاب‌انگیز است.

دورهمیِ میلیاردیِ مهران مدیری در تلویزیون!

به گزارش سلام نو، این روزنامه در ادامه می‌نویسد:

* گفته می‌شود مصطفی احمدی، تهیه‌کننده دورهمی ابتدا برای ساخت این سری از برنامه مبلغ یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای هر قسمت را پیشنهاد داد که با موافقت مرتضی میرباقری، معاون سیما همراه بود.

* پس از آن مسئولان رده‌بالاتر سازمان صداوسیما نسبت به بالا رفتن نرخ برنامه‌سازی در این مجموعه، متعاقب عقد چنین قراردادی، حساسیت نشان دادند و قرار شد این مبلغ یا حتی مبلغی بالاتر از آن به شکلی دیگر در اختیار سازندگان دورهمی قرار بگیرد.

* شنیده‌ها حاکی از این است که قرارداد ساخت سری تازه دورهمی در معاونت سیما به شکلی تنظیم شده است که برای هر قسمت حدودا ۳۵۰ میلیون تومان به تهیه‌کننده پرداخت شود و علاوه‌بر آن، ۳۰ درصد از درآمد تبلیغات بازرگانی قبل، حین و بعد برنامه هم به آنها تعلق بگیرد.

* حالا سوال مهم این است که عقد چنین قرارداد سنگینی برای «دورهمی» که برنامه‌ای هزینه‌بر نیست با چه معیاری صورت گرفته است؟ این جابه‌جایی، سقف قراردادهای تلویزیون برای برنامه‌ای با ایده‌ها و آدم‌های تکراری کار خود تلویزیون را برای ساخت دیگر برنامه‌ها سخت‌تر خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون