{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

شطرنج‌باز جوان کشورمان گفت: من در دیداری که سال گذشته با حاج قاسم سلیمانی داشتم، یک انگشتر هدیه گرفتم که زیباترین مدال زندگی‌ام بوده است.


آرین غلامی و یادگاری که حاج‌قاسم به او داد+عکس
بیشتر بخوانید

آرین غلامی شطرنج‌باز 18 ساله کشورمان یکی از ورزشکارانی است که افتخار دیدار با سردار حاج قاسم سلیمانی را در زمان حیات این فرمانده شهید داشته است.

غلامی اظهار داشت: من در زمستان سال 97 و در مسابقات بین‌المللی ریلتون سوئد و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین مقابل نماینده رژیم صهیونیستی مسابقه ندادم. پس بازگشت به ایران و در اسفند سال گذشته بود که با حاج قاسم سلیمانی در مراسم یادبود شهدای بابل دیدار کردم. او خیلی متواضع و مهربان بود. سردار شهید مرا در آغوش کشید و یک انگشتر نیز به من هدیه داد که در واقع زیباترین مدال زندگی‌ام بوده است.

وی افزود: من در دیدار با سردار سلیمانی به او گفتم که می‌خواستم با این اقدام، گوشه کوچکی از کار و مسیر او را ادامه بدهم تا همه در کنار هم به هدف‌مان نزدیک شویم. حاج قاسم سلیمانی خیلی از من تمجید کرد و گفت که کارم کمتر از مجاهدت رزمندگان و مجاهدان در میدان نبوده است.

این شطرنج‌باز جوان ادامه داد: او معتقد بود که همه ما باید در عرصه خودمان بهترین باشیم و به یکدیگر کمک کنیم؛ فرقی هم ندارد که در میدان جنگ باشد یا عرصه ورزش. در واقع می‌گفت که همه باید با یکدیگر در ارتباط باشند و به هم کمک کنند.

غلامی گفت: مرد بزرگی را از دست دادیم و سردار به آرزویش رسید. جای او خالی خواهد ماند، البته معتقدم که حاج قاسم سلیمانی در کنار ما است و می‌تواند با ما کمک کند. در واقع او حتی می‌تواند تاثیرگذاری زیادی داشته باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه هر وقت انگشتر هدیه سردار سلیمانی را می‌بیند، خاطره دیدار با او برایش زنده می‌شود، عنوان کرد: امیدوارم انتقام سختی از آمریکا بگیریم. او سردار دل‌ها بود و دل همه ما مردم ایران جا داشت، چون با اخلاص کار می‌کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون