{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سروش صحت که این روزها اولین ساخته سینمایی اش در مقام کارگردان، با عنوان جهان با من برقص را بر روی پرده سینماها دارد، در صفحه شخصی خود از این فیلم گفته است.

 داستان عجیب سروش صحت از "جهان با من برقص"+عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

سروش صحت با انتشار این عکس در اینستاگرام خود آورده است : "غروبی که این صحنه از فیلم را می گرفتیم، عجیب بود. باید در لحظات کوتاهی که خورشید در آستانه غروب کردن است، اما غروب نکرده، این صحنه فیلمبرداری می شد. وقت کم بود. باید همه کارمان را درست انجام می دادیم تا آن چند دقیقه طلایی را از دست ندهیم. همه عجله داشتیم، همه می دویدیم و بعد در لحظه مقرر همه خشک شدیم. انگار که جهان ایستاده باشد. آن روز لباس های سیاه بازیگران، لباس فیلم بود و جهان که وسط تصویر نشسته، جهان فیلم بود و اضطراب و نگرانی شخصیت های فیلم بود و آسمان سربی سنگین، آسمان فیلم بود.

ما در حال ساختن فیلم جهان با من برقص بودیم. حالا که به این عکس نگاه می کنیم انگار هزار سال گذشته است. ولی من هنوز دلم می خواهد نوری و امیدی باشد. با این عکس و نوشته دارم تبلیغ فیلم را می کنم و از شما می خواهم که اگر حوصله و فرصت دارید، فیلم جهان با من برقص را ببینید، چون فیلم با این امید ساخته شد که فکر کنیم جهان می تواند با ما برقصد."

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون