{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیر برنامه‌ محسن یگانه درباره حاشیه‌های مربوط به زندگی محسن یگانه در کانادا و ماجرای کلاه‌برداری ملکی از این خواننده پاپ توضیح داد.

محسن یگانه به ایران برمی‌گردد؟

در اواسط فصل پاییز خبری مبنی بر مهاجرت دائمی محسن یگانه خواننده موسیقی پاپ به کانادا منتشر شد که همان زمان برخی از نزدیکان یگانه به این موضوع واکنش نشان دادند اما توضیح آنها چندان شفاف نبود. اکنون پس از گذشت سه ماه محمد حاتم‌پور تهیه‌کننده و مدیر برنامه محسن یگانه به طور شفاف‌تری درباره این موضوع صحبت کرده است.

به گزارش ایران‌آرت، حاتم‌پور که مدیر شرکت آوای فروهر است و با محسن یگانه همکاری می‌کند درباره تازه‌ترین خبری که از یگانه دارد گفت: من چند روز پیش که با محسن جان تلفنی صحبت می‌کردم قرار شد محسن جان احتمالاً در اردیبهشت و خرداد سال 99 به تهران تشریف بیاورند و ما کنسرت‌ها را برگزار کنیم و ما حتی داریم سالن‌های‌مان را برای آن موقع رزرو می‌کنیم. محسن یگانه عزیز انشاءالله تشریف می‌آورند و دل همه را شاد می‌کنند و همه منتظرش هستیم.

حاتم‌پور در یک گفت‌وگوی اینترنتی در واکنش به شایعه کلاه‌برداری ملکی چهار میلیاردی از محسن یگانه توضیح داد: این زیاد با عقل و منطق جور در نمی‌آید که کسی بخواهد به خاطر یک کلاه‌برداری ملکی مهاجرت کند. محسن جان در حال حاضر کانادا هستند و تا چند ماه آینده هم برمی‌گردند. البته زندگی شخصی هر فردی به خودش مربوط است. شاید محسن جان تصمیم بگیرند در آینده‌ای نچندان دور اقامت کانادا داشته باشند و تشریف بیاورد در ایران کنسرت‌هایش را هم برگزار کند و کنسرت‌های اروپا و آمریکا هم داشته باشند. شاید هم تصمیم بگیرند مجدداً به ایران برگردند و در ایران به ادامه زندگی خودشان مشغول شوند. این تصمیم شخصی محسن یگانه است و نه در اراده من است نه دیگر دوستان.

مدیر برنامه‌های محسن یگانه درباره محل زندگی آینده محسن یگانه گفت: فعلا مشخص نیست. یعنی نه مشخص است که قرار است به طور کامل در کانادا زندگی کنند و نه مشخص است که قرار است به طور کامل در ایران زندگی کنند. اما هر جایی که زندگی کنند تور کنسرت‌هایشان را در ایران خواهند داشت. ما الآن حتی داریم مجوز شعر و ملودی‌های محسن جان را می‌گیریم و انشاءالله بتوانیم قطعات جدید را در آینده منتشر کنیم.

وی درباره تازه‌ترین فعالیت‌های یگانه گفت: 7-8 کار جدید را آماده کرده‌ است و ما داریم مجوز 2-3 تای این قطعات را از وزارت ارشاد می‌گیریم. یعنی اگر قرار بود ایشان به ایران برنگردند دیگر لزومی نداشت که ترک‌هایشان را برای من بفرستند تا ما بخواهیم برای این کارها مجوز بگیریم. فکر می‌کنم تا یک ماه آینده اولین ترک را منتشر کنیم.

مدیر برنامه‌های یگانه درباره ماجرای کلاه‌برداری ملکی از این خواننده پاپ نیز بیان کرد: در مورد کلاه‌برداری ملکی اجازه بدهید من صحبتی نکنیم. این مسئله به موسیقی ربطی ندارد، پس اجازه بدهید در موردش صحبت نکنیم. رقمی که گفتند صحت ندارد. نمی‌دانم اعدادی که گفته‌اند از کجا آمده است. اینکه گفته‌اند محسن صد درصد برنمی‌گردد کذب است چون ما داریم با محسن جان کار می‌کنیم و با او قرارداد داریم. پس رفتن همیشگی محسن جان خنده‌دار است.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها