{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پامِلا اندرسون از همسرش جان‌ پیترز تهیه‌کننده، فقط ۱۲ روز پس از ازدواج جدا‌ شد. پامِلا و جان دو هفته قبل و به طور سرّی ازدواج کردند و جدایی آن‌ها به همان سرعت رخ‌داد.

طلاق عجیب خانم بازیگر+عکس
بیشتر بخوانید

پامِلا اندرسون در مصاحبه با هالیوود ریپورتزرز گفت او و جان برای ارزیابی دوباره از خود و زندگیشان تصمیم گرفتند جدا شوند. او افزود در تلاش برای کسب حمایت همه طرفدارانش است و گفت: با آگاهی کامل به نقش‌هایمان به عنوان زن و شوهر پایان دادیم. پامِلا در پایان گفت: زندگی سفر است و عشق نِمود این‌سفر به شمار‌ می‌رود و از رسانه‌ها خواست به حریم خصوصی او احترام بگذارند.

به گزارش تابناک باتو، این زوج در ۲۰ ژانویه با هم ازدواج کردند و در مراسم ازدواج دو فرزند اندرسون از ازدواج سابقش با تامی‌لی به نام‌های براندون و دیلان حضور داشتند. پامِلا و جان در دهه هشتاد با هم در یک مراسم رسمی آشنا شدند و دو هفته پیش در ملیبو کالیفرنیا ازدواج و پس از ۱۲ روز از هم جدا شدند.

پامِلا دنیز اندرسون متولد ۱ ژوئیه ۱۹۶۷ بازیگر، مانکن، فعال حقوق حیوانات و تهیه‌کننده کانادایی تبار آمریکایی است. او به خاطر زیبایی صورت و استایلش، به سمبل جذابیّت زنانه در جهان تبدیل شده‌است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون