{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سلنا گومز می‌گوید اینستاگرام زندگی برخی هم سن و سال‌های او را "خراب می‌کند". این خواننده در مصاحبه با مجله دِیزد توضیح داد که هرگز از شر اینستاگرام به کلی خلاص نخواهد شد، اما دلش می‌خواهد "به صورت متوازن و خوشایندی" از این رسانه اجتماعی استفاده کند.

 پدیده‌ای که سلنا گومز را می‌ترساند + عکس

این خواننده بیست و هفت ساله گفت: "اگر بگویم اینستاگرام زندگی و هویت شماری از هم‌نسلان مرا از بین نبرده است، دروغ گفته‌ام. علت اصلی این که نام آلبوم خود را کمیاب گذاشته‌ام، این است که اگر بخواهیم همرنگ جماعت باشیم باید فشار زیادی را تحمل کنیم."

پارسال گومز به خاطر این که اینستاگرام را از گوشی همراهش پاک کرده بود، خبرساز شد و گفت که علتش این است که این برنامک اثر منفی بر سلامت روانی‌اش دارد.

این خواننده در توضیح این تصمیم خود، به رایان سی‌کرست و کِلی ریپا در برنامه‌ زنده "کلی و رایان"، گفت: "اینستاگرام حس بدی در مورد خودم به من می‌دهد و کاری می‌کند دید دیگری به بدنم داشته باشم."

ولی گومز خیلی زود به اینستاگرام بازگشت. او ۱۶۷ میلیون دنبال‌کننده دارد و گفت، اولش برایش "ترسناک" بوده است.

او به دیزد گفت: "برگشتن به این فضا برایم ترسناک بود. چهار روز اول به خودم می‌گفتم، نه، به هیچ وجه نمی‌توانم اینجا دوام بیاورم"، و در ادامه توضیح داد که حالا چطور زمانش را در اینستاگرام مدیریت می‌کند. 

او گفت: "الان فقط وقتی که نیاز باشد وارد صفحه‌ام می‌شوم و بعدش هم فوراً به کلی از برنامه خارج می‌شوم. به خودم مهلت نمی‌دهم که بروم اینستاگرام‌گردی کنم یا به چیزهای دیگر نگاه کنم."

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها