{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هنرمند با سابقه تئاتر و تلویزیون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد.

 آقای بازیگر در بیمارستان بستری شد +عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

اکبر زنجان‌پور هنرمند با سابقه تئاتر و تلویزیون به دلیل عفونت کیسه صفرا تحت عمل جراحی قرار گرفت.

گلنوش زنجان‌پور دختر این هنرمند درباره آخرین وضعیت حال پدر خود به ایسنا گفت: ایشان به دلیل عفونت کیسه صفرا دچار ناراحتی شدند و به تشخیص پزشکان امروز ـ یکشنبه 20 بهمن ماه ـ تحت عمل جراحی قرار گرفتند.

او ادامه داد: در حال حاضر عمل پدرم به اتمام رسیده و فعلا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و به گفته پزشک درمانگرشان در دو سه روز آینده از بیمارستان مرخص می‌شوند.

او با اشاره به اینکه در این مدت تعداد زیادی از هنرمندان تئاتر و سینما و اعضای خانه تئاتر و خانه سینما به دیدار پدرش آمده‌اند، از آنان قدردانی کرد که جویای حال این هنرمند بوده‌اند و او و خانواده‌اش را در روزهای بیماری تنها نگذاشته‌اند.

اکبر زنجانپور هنرمند با سابقه تئاتر و رادیو وتلویزیون زاده بهمن سال 1323 است که در کارنامه هنری خود کارگردانی نمایش‌نامه‌های بسیاری همچون "ایوانف" و "دایی وانیا" اثر چخوف، "سیر طولانی روز در شب" نوشته یوجین اونیل، "دشمن مردم" نوشته هنریک ایبسن، "مرگ دستفروش" نوشته میلر و ... را در کنار بازی در نمایش‌هایی مانند "شب هزار و یکم" به کارگردانی بهرام بیضایی،"ملاقات بانوی سالخورده" کار زنده یاد حمید سمندریان و ... را دارد. او همچنین در مجموعه‌های تلویزیونی "عطر گل یاس" و "آوای فاخته" کار بهمن زرین‌پور،  "تنهاترین سردار" کار مهدی فخیم‌زاده، "مختار نامه" به کارگردانی داود میرباقری و ... به ایفای نقش پرداخته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون