{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

جسیکا چستین با بازی در نقش چارلز کالن در کنار ادی ردمین، در فیلمی درباره این قاتلی سریالی بازی می‌کنند.

خانم بازیگر در نقش فرشته مرگ+عکس
بیشتر بخوانید

فیلم سینمایی "پرستار خوب" با بازی "جسیکا چستین" و "ادی ردمین" محصول (European Film Market (EFM تریلری با داستانی متفاوت است. قرار است که برای فروش جهانی این فیلم کمپانی FILMNATION نیز همکاری کند.

این فیلم توسط "توبیاس لیندهولم" کارگردان انگلیسی زبان دانمارکی کارگردانی خواهد شد. او قبل از این فیلم‌های "یک هواپیما ربایی" و "یک جنگ" را ساخته است.

این فیلم روی زندگی چارلز کالن، پرستاری که به عنوان یکی از پرکارترین قاتلان سریالی و با عنوان فرشته مرگ شناخته شده، متمرکز است. او معتقد بود که برای مرگ بیش از 300 بیمار بالای 16 سال مسئولیت دارد.

به گزارش تسنیم، "ادی ردمین" نقش کالن و "جسیکا چستین" نقش پرستاری را بازی می‌کند که شروع به باز کردن ابعاد واقعی این جنایت می‌کند.

"ادی ردمین" برای فیلم "تئوری هرچیز" برنده اسکار بهترین بازیگر مرد در سال 2014 و نامزد اسکار برای فیلم "دختر دانمارکی" در سال 2015 شد. 

"جسیکا چستین" نیز در سال 2011 برای فیلم "کمک" و در سال 2012 برای فیلم "ساعت نیمه شب" نامزد اسکار شد. فیلم بعدی که او بازی می‌کند در نقش "تامی فی مسنر" خواننده آمریکایی در فیلم "چشمان تامی فی"‌ و فیلم جاسوسی تریلر "355" خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون