{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حال اولین بیمار اراکی مبتلا به کرونا بسیار مطلوب و خوب و درآستانه ترخیص است.

پزشک اراکی ویروس کرونا را شکست داد+عکس
بیشتر بخوانید

نوروزی پرستار بیمارستان معین درمان کرونا ویروس در اراک، گفت: حال دکتر عزت اله بهزادی نیا پزشک اراکی که به کرونا مبتلا شده بسیار مطلوب و خوب می‌باشد و با پایان دوره نقاهت ترخیص می‌شود.

نوروزی افزود: دکتر بهزادی نیا روز ششم درمانشان را طی می‌کنند و با گذشتن ۴ روز دیگر و تکمیل دوره ۱۰ روزه ایشان مرخص خواهند شد.

دکتر عزت اله بهزادی نیا هم، با اشاره به استرسی که کرونا ویروس برای هموطنان ایجاد کرده،گفت: کرونا یک عفونت ویروسی هست و قطعا مشکلی برای هم وطنان ایجاد نخواهد کرد و نگران نباشند.

دکتر بهزادی که شش روز است به کرونا ویروس مبتلا است و روز‌های پایانی نقاهت را طی می‌کند،گفت: بنده هم یکی از مبتلایان بودم و الحمدلله الان وضعیتم کاملا استیبل هست و جای نگرانی وجود ندارد.

او اضافه کرد: بنده متخصص طب اورژانس هستم و خدمت هموطنان عرض سلام دارم و امیدوارم که حالشان خوب باشد و بدون ترس با خیال راحت زندگی خود را داشته باشند و به تغذیه خودشان دقت کنند.

او اضافه کرد: مردم مراقب باشند و در صورت ابتلا به بیماری کرونا روحیه خود را حفظ کنند؛ به دستورالعمل دارویی عمل کنند و این را بدانند که مبتلایان به کرونا ویروس به راحتی ترخیص خواهند شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون