{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکسی از بهاره رهنما را مشاهده می کنید که مشغول ساخت مستندی به نام آفرود مزه هاست که به صورت اینترنتی منتشر خواهد شد.

بهاره رهنما روی میز آشپزخانه با لباس های بچه گانه!+عکس

بهاره رهنما بعد از ماجراها و کارهای گوناگون حالا به تهیه مستند آشپزی روی آورده است.به گفته بهاره رهنما، ایده مجموعه مستند «آفرود مزه ها» در ادامه علاقه رهنما به مستندسازی، با موضوع هنر آشپزی زنان ایرانی در دوران قرنطینه کرونا شکل گرفته است.

در مجموعه مستند «آفرود مزه‌ها» که در ۱۵ قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی و وی.اُ.دی ها تولید می‌شود، بهاره رهنما در هر قسمت با حضور در خانه های زنان ایرانی از طبقه های مختلف فرهنگی و اجتماعی، موقعیت های مرتبط با آشپزی ایرانی را به تصویر می‌کشد

گفتنی است، بهاره رهنما پیش از این مستند «صدام کن : مامان» را با موضوع مسائل مرتبط به مادر بودن و نبودن زنان ساخته است که سال گذشته در بخش ویژه جشنواره سینما حقیقت به نمایش درآمد

بهاره رهنما  چندی پیش  با امیر خسرو عباسی مالک برند ارایشی بهداشتی هاینس ازدواج کرده است .

او در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

رهنما برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.

بهاره رهنما
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها