{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بوسه سارا فرقانی دختر نوجوان سریال پایتخت خبر ساز شد.

بوسه نامتعارف بازیگر زن برایش دردسرساز شد+عکس

بوسه سارا فرقانی دختر نوجوان سریال پایتخت خبر ساز شد.بوسه سارا دختر نوجوان بر طوطی در شبکه های مجازی جنجالی شده است. در قسمت زیر جرئیاتی از جنجال بوسه سارا در پایتخت ۶ را قرار داده ایم.

سریال  پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم در شش فصل تولید شده است و فصل ششم این سریال   از شبکه یک پخش شد. این سریال تاکنون حواشی و شوخی های سیاسی زیادی داشته است، 

مصطفی فقیهی، مدیر سایت انتخاب در اینستاگرام خود نوشت: سریالی که با بوسه دختر نوجوان بر طوطی ، ملتی را تحریک می‌کند، همان «بِهتر» که تعطیلش کنند.

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.
 
پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.
بوسه
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها