{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سمانه پاکدل و همسرش هادی کاظمی را در این عکس مشاهده می کنید.

سمانه پاکدل با موهای زرد در نمایشگاه شوهرش+عکس
سمانه پاکدل بازیگر زن کشورمان در این عکس در نمایشگاه عکاسی شوهرش حضور دارد.سمانه پاکدل متولد۱۳۶۶ بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. بازی در سریال دلنوازان، موجب شهرت سمانه پاکدل شد. سمانه پاکدل همسر هادی کاظمی است.

در برنامهٔ دورهمی که ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ از شبکه نسیم پخش شد، سمانه پاکدل خود را بسیار علاقه‌مند به ازدواج معرفی کرد و در مرداد ۹۷ با هادی کاظمی ازدواج کرد.

هادی کاظمی متولد 13 آبان 1355،  هنرپیشه ایرانی است.

هادی کاظمی از سال ۷۵ وارد تلویزیون شد اما با بازی در نقش «نظام دوبرره» در سریال شبهای برره برای عامه مردم شناخته شد. او از همان کار به نوعی تبدیل به یکی از اعضای ثابت گروه مدیری شد و تقریباً در همه کارهای بعد از «پاورچین» مدیری حضور داشت.

سمانه پاکدل بازی در سریال ‌های دلنوازان، معراجی‌ ها و فیلم‌ سینمایی یکی از ما دو نفر را در کارنامه دارد. از آثاری که هادی کاظمی در آن جلوی دوربین رفته است می‌توان به شب‌های برره، قهوه تلخ و اخیرا فیلم سینمایی مصادره اشاره کرد.

هادی کاظمی از جمله هنرمندانی است که با سریال شب‌های برره به شهرت رسید و بعد از بازی در این سریال طنز در آثار دیگر مدیری نیز حضور داشت. ماندگارترین نقشهای هادی کاظمی نقش نظام دو برره و باباشاه و امیریل زهره خان هستند که توجه مخاطبان را به خود جلب کردند. این هنرمند در سن ۴۱ سالگی با سمانه پاکدل ازدواج کرد.

سمانه پاکدل

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها