{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اطلاعات به دست آمده از پرونده قتل ریحانه عامری، نشان می دهد که علت اصلی قتل دزدی مستمر پسری از کارگاه پدر وی بوده است.

راز قتل ریحانه عامری توسط پدرش لو رفت+عکس

ریحانه عامری که با ضربات تبر پدرش در کرمان به قتل رسیده است در یک کافی شاپ کار می کرد.ریحانه عامری  دختر 22 ساله کرمانی روز دوشنبه 26 خرداد ماه به دست پدرش با ضربات تبر به قتل رسید. عکاس ریحانه عامری گفت: ماجرای قتل ریحانه عامری را از طریق فضای مجازی و رسانه ها با اطلاع شدم و شناخت زیادی از ریحانه عامری نداشتم.

 

 

وی افزود: شنیدم  ریحانه عامری  در یک کافی شاپ در مرکز کرمان کار می کرد و من تنها کار عکاسی و فیلمبرداری او را انجام می دادم.

بنا به این گزارش،  ریحانه عامری  همچون پرونده رومینا اشرفی به دست پدرش با ضربات تبر به قتل رسیده است و پدر  ریحانه عامری  شامگاه دوشنبه در بازداشت پلیس به قتل دختر 22 ساله اش اعتراف کرد و تحت بازجویی قرار گرفته است.

ریحانه عامری دختر توسط پدرش در کرمان با ضربات تبر کشته شد مدل لباس عروس بود و پدر دختر 22 ساله کرمانی از این رفتارها ناراحت بود.

دختر 22 ساله کرمانی  به نام  ریحانه عامری با سرنوشتی شبیه به رومینا اشرفی و در  قتل ناموسی  توسط پدرش با  ضربات تبر  به قتل رسید.
 
روز دوشنبه 26 خرداد ماه رفتن خواهر  ریحانه عامری به خانه پدری اش در کرمان کافی بود تا راز قتل دختر 22 ساله کرمانی فاش شود.

ماجرای قتل ریحانه عامری در کرمان

روز دوشنبه 26 خرداد ماه رفتن خواهر  ریحانه عامری   به خانه پدری اش در کرمان کافی بود تا راز قتل دختر 22 ساله کرمانی فاش شود.

هیچ کس در خانه نبود که خواهرش با وضعیت نامرتب قالی ها مواجه شد و وقتی پدر آشفته به خانه برگشت وسریع خارج شد مادر ریحانه عامری از مرکز تعویض پلاک برگشت و حرفی زد که گره قتل فجیع را فاش کرد.

خواهر ریحانه عامری  در انتظار اهالی خانه بود که پدرش با چهره ای آشفته و لباس های بهم ریخته وارد خانه شد و بدون اینکه حرفی بزند به اتاقش رفت و دوباره از خانه خارج شد.

مادر گفت شب گذشته  ریحانه  ساعت 23:30 به خانه بازگشت و پدرش با او جروبحث کرد و  ریحانه  به اتاقش رفت و پدرش تهدید کرد که یک روز ریحانه را می کشد.

همین نگرانی باعث شد خواهر  دختر 22 ساله کرمانی  داخل اتاق  ریحانه عامری  برود و زیر لباس های به هم ریخته خانه با خون روبرو شود.

پلیس خیلی زود  پدر ریحانه عامری  را بازداشت کرد و اعتراف به قتل دختر 22 ساله کرمانی با تبر کرد.او در بیابان های روستای اختیار آباد بدست به این قتل زده بود.

پدر ریحانه عامری  که مثل رومینا اشرفی دختر 13 ساله تالشی توسط پدرش به قتل رسیده است و مثل فاطمه برحی دختر آبادانی قربانی قتل ناموسی شده است گفت:  ریحانه  سرکش بود مدام  فیلم های مدلینگ  و ... در فضای مجازی انتشار می یافت گفته بودم او را به  قتل  می رسانم تا اینکه دیشب دیر آمد و تصمیمم قطعی شد.

تکمیلی 1 :

پلیس کرمان: خبر قتل دختر کرمانی با تبر صحت ندارد؛ قتل با میله آهنی بود! 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان:

۲۶خردادماه اختلاف خانوادگی پدر و دختر و عصبانیت پدر موجب قتل دختر جوان شد.

در این حادثه، میله آهنی که توسط پدر و در عصبانیت پرتاب می شود با سر دختر برخورد کرده و موجب مرگ وی می شود/  ایرنا

تکمیلی 2 :

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: برخی رسانه ها که اغراض خاص خود را دنبال می کنند مسایلی را به دروغ به حادثه کشته شدن دختر جوان کرمانی به دست پدرش افزده اند که در این خصوص به این رسانه ها هشدار داده می شود.

"دادخدا سالاری" در تشریح جزییات حادثه کشته شدن یک دختر جوان در کرمان اظهار کرد: متاسفانه به دنبال مشاجرات خانوادگی بین پدر و دختر یک خانواده، دختر ۲۲ ساله ای به دست پدرش که بالای ۵۰ سال سن داشته، به قتل می رسد.

وی با بیان اینکه قاتل در بازجویی های خود تاکید داشته که قصدی برای کشتن دخترش نداشته است افزود: پدر این دختر در بازجویی های خود عنوان کرده که صرفا به قصد ترساندن فرزندش یک میله فلزی آب را به سمت دخترش پرتاب کرده که متاسفانه در اثر اصابت میله با سر، این دختر خانم ۲۲ ساله فوت می کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به مباحث مطرح شده در فضای مجازی و رسانه های معاند مبنی بر قتل دختر توسط پدرش با تبر نیز گفت: به هیچ عنوان در این حادثه مسائل ناموسی و انتقام گیری مطرح نبوده و تنها مشاجرات خانوادگی دلیل این حادثه بوده و سایر عناوین مطرح شده در فضای مجازی پیرامون این حادثه کذب است.
 

بر اساس اطلاعات به دست امده از پرونده قتل ریحانه عامری، علت اصلی قتل دزدی مستمر پسری از کارگاه پدر وی بوده است.

پس از آنکه پدر از ارتباط مخفی ریحانه عامری با پسر جوان و همکاری آن‌ها برای دزدی از کارگاهش آگاه می‌شود، بین پدر و دختر بحث و مشاجره در می‌گیرد که در ادامه پدر میله‌ای آهنی را به سمت دختر پرتاب می‌کند که باعث فوت او می‌شود.

در ساعات گذشته کانال‌های ضدانقلاب با ناموسی نشان دادن قتل و همچنین پر و بال دادن به ماجرا مانند قتل با تبر، سر بریدن، آتش زدن پیکر دختر و ... سعی در جریحه دار کردن احساسات عمومی دارند، که این جزئیات به هیچ عنوان درست نبوده و علت اصلی قتل ریحانه عامری دزدی و مسائل مالی بوده است.

 

رکنا

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها