{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

این سیگار گران قیمت و لاکچری که از ورق های طلا ساخته شده است پژوهشگران اعلام کرده اند این نوع سیگار ضرر زیادی برای مصرف کننده دارد

سیگار طلا برای پولدارهای لاکچری باز+عکس

بعد از ادکلن‌های طلا به سیگار طلا برای بچه پولدارها می رسیم. کالاهایی که رواج‌شان باعث شده کاربردهای متفاوت‌تری برای استفاده از عنصر طلا در جامعه بوجود بیاید. سیگار طلا کالایی گران قیمت از ورق های طلا ساخته شده است پژوهشگران اعلام کرده اند این نوع سیگار طلا ضرر زیادی برای مصرف کننده دارد.

اما انگار این پولدارهای لاس وگاسی گوششان به این حرف ها بدهکار نیست گفتنیست یک بسته از این سیگار 65 دلار قیمت دارد.

یک چرخ دیگر در اینستاگرام ما را به یک صفحه دیگر پر از کالاهای طلایی می‌رساند؛مردی که توضیح داده است: « فلش روکش طلا دو مدل داریم، یک مدل طرح شمش است 65 هزارتومان، یک مدل هم فلش 16 گیگ طرح جدید گولد فویل است به قیمت 85 هزار تومان. پاسور روکش طلا هم داریم از 200 هزارتومان شروع می‌شود تا 800 هزار تومان. »

می‌پرسیم :« اینها را خودتان روکش طلا می‌کنید؟»

می‌گوید: « نه همه وارداتی هستند، همه کالاهای ما اورجینال هستند، هرجا قیمت پایین‌تری داد جنسش اصل نیست، مثلا همین خودکارهای طلا را شما الان با قیمت‌های مختلف در بازار می‌بینید، اما گولد فویل داخل خودکارها درجه بندی دارد، بعد از یک مدتی اگرکیفیتش پایین باشد، سیاه می‌شود یا حتی روغنی که داخل خودکار است، به سبزی می‌زند و دیگر شفاف نیست. الان ما خودکار گولدفویل با کیفیت را می‌فروشیم 150 هزار تومان. اما بی‌کفیتش با 70 هزارتومان و حتی کمتر هم پیدا می‌شود.»

ادکلن گلد اسکین رامون مولویزار یکی دیگر از کالاهای پرطرفدار همین صفحه است که وقتی قیمتش را می‌پرسیم ، در جواب می شنویم:« این ادکلن خیلی خاص است؛ با ذرات طلای 24 عیار درست شده و بسته به حجمش از 840 هزار تومان داریم به بالا.»

سیگارطلا

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها