{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هواداران ناپولی قبل از برگزاری جشن قهرمانی تیمشان،خشم و نفرتشان از بازیکنان و ستاره یوونتوس را به شکل جالبی بروز دادند.

تابوت کریستیانو رونالدو در شهر !+عکس

 کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس در تابستان سال ۲۰۱۸ از تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا جدا و راهی یوونتوس شد. رونالدو تاکنون در ۷۵ بازی برای بانوی پیر (لقب یوونتوس) تاکنون ۵۳ گل به ثمر رسانده است، اما احتمال دارد در نقل و انتقالات تابستانی از این تیم جدا شود.

ارزش کنونی رونالدو در بازار نقل و انتقالات ۶۰ میلیون یورو است و چندی پیش برخی از حضور دوباره این بازیکن در تیم فوتبال رئال مادرید خبر می‌دادند.

پیش از جدال ناپولی و یوونتوس در بازی نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا، هواداران ناپولی به شکل نمادین تابوتی برای کریس رونالدو، ستاره رقیب ساختند و در سطح شهر به نمایش گذاشتند.

AndroidOnlineNewsImage

کریستیانو رونالدو که در سال 2018 پس از 9 سال حضور در رئال مادرید با قراردادی به ارزش 112 میلیون یورو به یوونتوس پیوست، ممکن است در پایان فصل جاری اقدام به ترک این تیم ایتالیایی کند. این خبری است که «رادیو روسونرا» ایتالیا داده و مدعی شده این فوق‌ستاره پرتغالی که دو سال دیگر با راه‌راه پوشان تورین قرارداد دارد، احتمال دارد در پایان فصل از این تیم جدا شود.

در ماه مِی هم شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه رونالدو در فکر ترک یوونتوس در تابستان پیش‌رو است و همچنان این شایعات ادامه دارد. برنده پنج توپ طلا و بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید، از زمانی که در سال 2018 به یوونتوس پیوست، تاکنون در 75 بازی آمار 53 گل‌زده را با پیراهن یووه از خود بر جای گذاشته است.

مهاجم پیشین منچستریونایتد که تا پایان ماه ژوئن 2022 با یوونتوس قرارداد دارد و ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات 60 میلیون یورو تخمین زده شده، این فصل در 32 بازی، آمار 25 گل‌زده و 4 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها