{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حسین یاری،جواد کاظمیان و محمدرضا گلزار در باشگاه بدنسازی دیده می شوند.

محمدرضا گلزار و دوستان معروفش در باشگاه بدنسازی+عکس

محمدرضا گلزار،حسین یاری وجواد کاظمیان و  در این عکس با تیپ ورزشی در باشگاه بدنسازی دیده می شوند.محمدرضا گلزار بیشتر عکس هایی که منتشر می کند مشغول ورزش در باشگاه است. تاکنون چهره های سرشناس زیادی برای ورزش به باشگاه بدنسازی محمدرضا گلزار رفته اند.

واقعا نمی‌توان منکر خوش‌تیپی و خوش‌اندامی او شد؛ سوپراستار سینمای ایران، سال‌هاست به ظاهرش اهمیت می‌دهد و در کنار پوشش مناسبی که دارد، به تناسب اندام و ورزش هم بسیار بها می‌دهد. می‌خواهید شبیه او شوید؟ شاید حرف‌هایش کمک‌تان کرد.

او در گفت و گو با مجله زندگی ایرانی می‌گوید: «همیشه سعی کردم دقت زیادی در انتخاب لباس‌هایی که می‌پوشم داشته باشم. به نظرم ۳ عامل مهم در خوش‌تیپی فرد تاثیر دارد؛ یکی خوش‌اندامی است، دیگری خوش‌سلیقگی فرد در انتخاب لباس و عامل دیگر هم این‌که بدانیم در چه مکان و مراسمی از چه پوششی استفاده کنیم. شاید خیلی‌ها تصور کنند لازمه خوش‌پوشی، گران پوشیدن است! اما به نظر من این تصور درست نیست و اصلا به آن اعتقادی ندارم. اگر متناسب با شرایط بپوشی، حتما خوش‌پوش به نظر می‌رسی، بنابراین لازم نیست حتما هزینه زیادی برای خرید یک لباس صرف کنی. شاید لباس‌گران خریدن باعث خوش‌تیپی شود، ولی لازمه‌اش نیست.

ممکن است یک لباس ساده که به درستی انتخاب شده بتواند همان تیپی را برای شما به همراه داشته باشد که با کلی هزینه برای خرید لباس گران آن اتفاق نیفتد. خیلی‌ها هستند که با وجود گران خریدن هم خوش‌پوش نیستند! چون اطلاع درستی از نحوه هماهنگ‌کردن لباسی که می‌خرند، ندارند. در طول هفته خیلی ورزش می‌کنم و سعی می‌کنم از این طریق تناسب اندام خودم را حفظ کنم. با وجود این‌که مشغله‌هایم زیاد است، اما هیچ‌وقت ورزش کردن را ترک نکردم و سعی دارم با برنامه‌ریزی که دارم، ورزش را در فهرست کارهای روزانه‌ام قرار دهم. به نظرم علاوه بر لباس که در خوش‌تیپ بودن یک فرد تاثیر زیادی دارد، اندام و فیزیک هم عامل مهم دیگری است که باید به آن توجه شود.

من خودم ورزش‌هایی مثل بدنسازی را زیرنظر مربی‌ بدنسازی‌ام دنبال می‌کنم. رژیم غذایی‌ام هم زیرنظر یک دکتر متخصص است. والیبال هم ورزشی است که از نوجوانی بازی می‌کردم، اسکی را هم زمستان‌ها به صورت کاملا حرفه‌ای دنبال می‌کنم. حفظ تناسب اندام و ورزش کردن به این معنی نیست که همه می‌خواهند در مسابقات فیتنس شرکت کنند! اختصاص دادن چند دقیقه در طول روز‌، می‌تواند اندامی متناسب را برای هر فردی به همراه داشته باشد. قرار نیست همه افراد هر ۶ روز هفته را در باشگاه‌ها بگذرانند، در خانه هم می‌توانند با برنامه ورزش کنند و اندام مناسبی داشته باشند. اگر هم می‌خواهند به باشگاه بروند، ۳ روز در هفته کافی است.

اندام متناسب می‌تواند کمک دوچندانی به خوش‌پوشی هر فرد بکند البته این نکته را هم باید در نظر داشت که در کنار ورزش، رژیم غذایی مناسب هم موثر است و کسانی که به دنبال اندامی متناسب هستند، باید به این نکته هم توجه داشته باشند. خودم همیشه به تغذیه‌ام اهمیت می‌دهم، مثلا سعی می‌کنم شب‌ها برنج نخورم و به جایش غذاهای سبک‌تر را در برنامه‌ غذایی‌ام داشته باشم. اگر سر فیلمبرداری نباشم هر روز به باشگاه می‌روم تا بدنم روی فرم بماند. همه این‌ها بیش از چند ساعت در روز وقت یک نفر را نمی‌گیرد، بنابراین بهانه‌ای وجود ندارد که کسی بخواهد از ورزش فاصله بگیرد. ۱۰ دقیقه ورزش در طول روز به نظر من کافی است تا به اندامی مناسب برسیم.»

محمدرضا گلزار

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها