{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

انسل الگورت به آزار جنسی یک دختر نوجوان در سال ۲۰۱۴ متهم شد. این اتهامات جمعه شب توسط یک کاربر توئیتر مطرح شد. این زن ادعا می‌کند با الگورت که در حال حاضر ۲۶ ساله است از طریق شبکه‌های اجتماعی آشنا شده و چند روز پیش از تولد هفده سالگی‌اش ملاقات کرده است. او ادعا می‌کند که تجاوز جنسی به فاصله‌ کوتاهی پس از ملاقات روی داده و بازیگر از سن او آگاه بوده است.

 اتهام آزار جنسی به بازیگر جوان سینما

انسل الگورت به آزار جنسی یک دختر نوجوان در سال ۲۰۱۴ متهم شد. این اتهامات جمعه شب توسط یک کاربر توئیتر مطرح شد. این زن ادعا می‌کند با الگورت که در حال حاضر ۲۶ ساله است از طریق شبکه‌های اجتماعی آشنا شده و چند روز پیش از تولد هفده سالگی‌اش ملاقات کرده است. او ادعا می‌کند که تجاوز جنسی به فاصله‌ کوتاهی پس از ملاقات روی داده و بازیگر از سن او آگاه بوده است. این زن که خود را "گبی" می‌خواند می‌نویسد: "من فقط ۱۷ سال داشتم. و او بیست و چند ساله بود. او می‌دانست که چه می‌کند. من این متن را نمی‌نویسم تا خودم را به او "بچسبانم" زیرا واقعاً اهمیتی به این مسئله نمی‌دهم. این متن را می‌نویسم تا بتوانم سرانجام التیام پیدا کنم و می‌دانم که تنها نیستم و او این کار را با دختران دیگر هم کرده. انسل الگورت وقتی ۱۷ ساله بودم به من تجاوز جنسی کرد."

او می‌گوید الگورت به او امر کرده که هرگز در این باره به کسی چیزی نگوید چرا ممکن است شغلش نابود شود. 

گبی توضیح می‌دهد: "چند ماه به این فکر می‌کردم که چه خطایی از من سر زده. نمی‌دانستم چرا احساس می‌کردم که از من سوء استفاده کرده‌‌اند. سال‌ها بعد به بیماری روانی مبتلا شدم، حملات عصبی به من دست می‌داد، نزد روان‌پزشک رفتم. در نهایت، آماده شدم تا در موردش حرف بزنم و التیام بیابم. فقط می‌خواهم التیام پیدا کنم و به دیگر دخترانی که این تجربه‌ی کثیف را داشته‌اند بگویم که تنها نیستند. بازگویی این ماجرا برای من سنگین است اما می‌دانم که ضروری است. داستان من جزئیات بسیار بیشتری دارد اما نمی‌خواهم همه‌ی آن‌ها را ارسال کنم."

به نقل از 30نما، ساعاتی پیش "انسل الگورت" این اتهامات جنسی را رد کرد. او که به زودی سریال درام "توکیو وایس" را در شبکه‌ی HBO Max دارد و در بازسازی "داستان وست‌ ساید" به کارگردانی "استیون اسپیلبرگ" ظاهر شده، با ارسال بیانیه‌ای به این اتهامات واکنش نشان داد.

الگورت در صفحه‌ی اینستاگرامش می‌نویسد: "من و گبی یک رابطه‌ی کوتاه، قانونی و کاملاً مبتنی بر رضایت دو طرف داشتیم." او تأکید می‌کند که "روایت او از وقایع آن چیزی نبود که اتفاق افتاد و من هرگز به کسی تجاوز نکرده و نخواهم کرد." الگورت تنها به علت قطع نادرست رابطه با پاسخ ندادن به تماس‌های گبی عذرخواهی می‌کند.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها