{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

2 پسر جوان که از دوران نوجوانی شان به خاطر دوری از خانواده و هیجانات سن شان اعتیاد به مواد مخدر گل پیدا کردند از پشیمانی و سرگذشت تلخ زندگی شان صحبت کردند.

گفتگو با 2 جوان تهرانی که در بازداشت پلیس هم شاد بودند + عکس
بیشتر بخوانید

2 پسر جوان که از دوران نوجوانی شان به خاطر دوری از خانواده و هیجانات سن شان اعتیاد به مواد مخدر گل پیدا کردند از پشیمانی و سرگذشت تلخ زندگی شان صحبت کردند.هفته گذشته 2 پسر جوان که در زمینه فروش و مصرف مواد مخدر گل در منطقه سیدخندان تهران فعالیت داشتند در عملیات پلیسی دستگیر شدند.این 2 جوان که 19 و 21 ساله هستند ادعای عجیبی برای اعتیادشان به مواد مخدر گل دارند و می گویند آخر و عاقبت این کار دستبند پلیس است.

اعتیاد از روی کنجکاوی و تفریح

جعفر 21 جرم که به خاطر مصرف مواد مخدر گل و حمل 10 گرم گل دستگیر شده است به خبرنگار رکنا گفت: از 13 سالگی از خانواده جدا شدم و روزهای اول از روی کنجکاوی و جوانی به سراغ مواد مخدر  گل  رفتم و بعد از آن به مصرفم زیاد شد و تفریح من به اجبار تبدیل شد.

این جوان ادامه داد: اخر و عاقبت این کار دستبند پلیس و پشیمانی است.

حمید 19 ساله نیز به خبرنگار رکنا گفت: از روی بی عقلی و در سن 15 سالگی به سراغ گل رفتم و اغفال شدم و به خاطر مصرف مواد مخدر گل و حمل این مواد دستگیر شدم.

آسیب های جدی مواد مخدر گل به مغز

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند  رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر  تهران به خبرنگار رکنا گفت: مصرف مواد مخدر گل که در فضای مجازی نیز تبلیغات زیادی در این مورد می شود در حالیکه این مواد مخدر مخرب و تخریب کننده است و روی مغز تاثیر مستقیم می گذارد و سلول های خاکستری را از بین می برد.

وی افزود: خانواده ها باید توجه زیادی به فرزندانشان کنند و باید شاهد تبعیض بین فرزندان نباشیم و اختلاف خانواده ها باعث جدایی فرزندان و فاصله گیری آنها و خانواده ها می شود.

سرهنگ حسنوند ادامه داد: کمبود محبت باعث می شود فرزندان به سمت و سوی افرادی که مرتکب جرم می شوند بروند و در محیط جغرافیایی جرم قرار گیرد و مواد مخدر مصرف کنند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: این نوع مواد خانه مان سوز و ویرانگر است وخانواده ها در صورت عدم کنترل فرزندانشان آنها را از دست خواهند داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون