{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکسی که از زیبا بروفه منتشر شده است.

عکسی که از زیبا بروفه منتشر شده است.زیبا بروفه (زاده ۱۳۵۴ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.زیبا بروفه بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان با بازی در نقش معصومه در مجموعه پرطرفدار مجید دلبندم در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و محبوبیت و شهرتش از همان جا شکل گرفت.

زیبا بروفه

زیبا بروفه زمانی که 19 سال داشت زندگی مشترکش با پیام صابری کارگردان ، چهره پرداز و بازیگر کشورمان را آغاز کرد . در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاه و عکس هایی از زیبا بروفه و همسرش پیام صابری آشنا میکنیم.

زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1354 متولد شد و تحصیلاتش را در زمینه حقوق قضایی ادامه داد . زیبا بروفه با ایفای نقش در فیلم شب روباه به کارگردانی آقای همایون اسعدیان، وارد حرفه بازیگری شد اما با بازی در سریال مجید دلبندم به شهرت رسید.

عکس جدید زیبا بروفه بازیگر کشورمان

بازی در سریال هایی چون ریحانه ، همسفر ، طلسم شدگان ، پول کثیف ، جابربن حیان ، موج و صخره ، رخنه و هاتف از او چهره محبوب تری میان مخاطبان تلویزیون ساخت .

زیبا بروفه بازیگر مجموعه مجید دلبندم

زیبا بروفه یکی از چهره هایی بود که در سنین جوانی زندگی مشترکش را آغاز کرد و با پیام صابری یکی از چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون ازدواج کرد. پیام صابری همسر زیبا بروفه کارگردان ، چهره پرداز و بازیگر سینما و تلویزیون است.

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها