{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کانیه وست که خود سال گذشته به فهرست میلیاردهای جهان پیوست، ورود کیم کارداشیان، مدل و صاحب برند لباس به باشگاه میلیاردی‌های فوربس را تبریک گفت.

 کیم کارداشیان میلیاردر شد + عکس

کانیه وست به کیم کارداشیان وست، برای میلیاردر شدنش تبریک گفت. این پیام پس از آن‌که مشخص شد کیم کارداشیان وست سهمی از نشان تجاری محصولات زیبایی خود به مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار (۱۶۲ میلیون پوند)  فروخته است، منتشر شد.

به گزارش ایران‌آرت، این ستاره برنامه تلویزیونی "زندگی واقعی" که حالا به یک فرد بسیار مهم در عرصه زیبایی تبدیل شده، ۲۰ درصد از سهم محصولات زیبایی "کی کی دبلیو" را به شرکت "کوتی" فروخت.

این معامله با کوتی ارزش مالی کی کی دبیلیو را تنها سه سال پس از آغاز کار به یک میلیارد دلار افزایش داد.

به نقل از ایندیپندنت، در واقع این دومین قراردادی است که کوتی با خانواده کاردشیان وست بسته است، چرا که این شرکت بیش از نیمی از خط  تولید لوازم آرایشی کایلی جنر را به ارزش ۶۰۰ میلیون دلار (۴۸۸ میلیون پوند) در سال گذشته خریداری کرده بود.

روز دوشنبه، وست در توییتی نوشت که به همسرش در این شش سال زندگی مشترک، بسیار افتخار می‌کند.

این خواننده و آهنگ‌ساز به همراه عکسی از طبیعت بی‌جان که ترکیبی از گل‌ها و سبزیجات بود نوشت: "من به همسر زیبایم کیم کاردشیان وست برای این‌که به طور رسمی یک میلیاردر شده است، افتخار می‌کنم".

تو از سخت‌ترین طوفان‌ها گذشتی و حالا خداوند بر تو و خانواده ما می‌درخشد. پس خوش به سعادت این زندگی. من این عکس از زندگی را برای تو گرفتم. ما عاشق تو هستیم."

این توییت وست ۷۹ هزار بار مورد پسند واقع شده و ۱۱ هزار بار ریتوییت شد.

در ماه آوریل، خود وست هم توسط مجله فوربس به عنوان یک میلیاردر اعلام شد.

این مجله ارزش خالص سهام وی در خط تولید کفش ورزشی ییزی را ۱.۳ میلیارد دلار (۱.۶۰ میلیون پوند) اعلام کرد که به گزارش فوربس یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های خرده‌فروشی قرن است.

کایلی جنر، خواهر ناتنی کیم کاردشیان هم توسط مجله فوربس به عنوان یک میلیاردر معرفی شده بود، اما این جوان ۲۲ ساله بعدا از این لیست خارج شد چرا که مجله فوربس او را متهم کرد که ارزش واقعی کسب و کارش را به شکلی غیرواقعی بالا نشان داده است.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها