{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عایشه به روزنامه انگلیسی دیلی‌میل گفت که وی از این واقعه بسیار عصبانی بود و به مدیر کافه شکایتش را مطرح کند و در کمال تعجب مدیر به او گفت که اشتباه در اسم‌ها خیلی زیاد رخ می‌دهد و سپس به او ۲۵ دلار هدیه داده‌اند!

داعش روی نوشیدنی، سبک جدید اسلام‌هراسی؟!+عکس
یک دختر مسلمان ۱۹ ساله از کلمه داعش بر روی نوشیدنی سفارش داده شده خود در یک کافه معروف استارباکس در مینسوتا، شگفت زده شد و عصبانیت خود را از این واقعه ابراز کرد، به خصوص که در آن زمان حجاب داشت.جهان غرب، داعش و مسلمانان را پیوند می‌دهد، داعش سازمانی افراطی که مرتکب جنایات بسیاری در سوریه و عراق شد.

 

 
داعش روی نوشیدنی، سبک جدید اسلام‌هراسی؟!+عکس
عایشه به روزنامه انگلیسی دیلی‌میل گفت که وی از این واقعه بسیار عصبانی بود و به مدیر کافه شکایتش را مطرح کرد و در کمال تعجب مدیر به او گفت که اشتباه این شکلی در نوشتن اسم‌ها خیلی زیاد رخ می‌دهد و سپس به او ۲۵ دلار هدیه داد!
داعش روی نوشیدنی، سبک جدید اسلام‌هراسی؟!+عکس
جهان غرب، داعش و مسلمانان را پیوند می‌دهد، داعش سازمانی افراطی که مرتکب جنایات بسیاری در سوریه و عراق شد، برای مواجهه با چنین برداشت غلطی، سازمان‌های اسلامی در کشور‌های خارجی کنفرانس‌هایی را برای مقابله با پدیده رو به رشد اسلام هراسی تدوین کرده‌اند. شورای روابط آمریکایی و اسلامی گفته است که قصد دارد پرونده‌های تبعیض علیه مسلمانان را به سازمان‌های حقوق بشری ارجاع دهد، این رفتار که با عایشه و بسیاری دیگر رخ داده است، در آن داعش و مسلمانان از سوی غربی‌ها به هم ارتباط داده می‌شوند.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها