{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

لیلا اوتادی به عنوان داور، شهرزاد کمال‌زاده به عنوان مجری و ارسلان قاسمی به عنوان شرکت‌کننده به مسابقه "۷۷ ساعت" اضافه شدند.

لیلا اوتادی داور شد+عکس

پس از معرفی چند بازیگر شرکت کننده در  "۷۷ ساعت" به کارگردانی سعید ابوطالب حالا نام داوران این مسابقه به همراه دو تن از بازیگران جدید آن نیز نیز رسانه ای شد.

به گزارش روابط عمومی این پروژه، هفته گذشته از کاوه خداشناس به عنوان مجری بازیگر "۷۷ ساعت" نام برده شد و ارسلان قاسمی و سپند امیر سلیمانی نیز بازیگران شرکت کننده در معرفی شدند؛ مسابقه جذاب شبکه آموزش که شامل بخش های میدانی و استودیویی است و تابستان امسال توسط یک گروه بزرگ تولید می شود تا پاییز به آنتن برسد.

امروز خبر رسیده در کنار خداشناس، شهرزاد کمال زاده نیز اجرای این مسابقه را برعهده دارد؛ شرکت کنندگان هم با فراخوان هایی که منتشر شده در حال ثبت نام هستند و در کنار مردم معمولی چهره ها نیز در این مسابقه شرکت خواهند کرد‌. از جمله شیدا یوسفی بازیگر سریالهای "بچه مهندس" و "نون خ" که اخیرا به جمع بازیگران پروژه پیوسته است.

لیلا اوتادی و رامتین خداپناهی نیز به عنوان داور در پروژه خواهند بود و عملکرد شرکت کنندگان را قضاوت خواهند کرد.

چند چهره دیگر نیز به عنوان شرکت کننده در مسابقه حاضر خواهند شد که به مرور معرفی خواهند شد. تیمی متشکل از تکنسین ها و بازیگران نیز داوری مسابقه را برعهده خواهند داشت.

ابوطالب که این روزها "شام ایرانی" را در شبکه نمایش خانگی و  مسابقه "هفت روز و هفت ساعت" را در شبکه نسیم دارد، سال ۹۱ مسابقه "سرزمین دانایی" را به عنوان اولین رئالیتی شو در تلویزیون داشت و با "۷۷ ساعت" تجربه مشابهی را رقم خواهد زد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها